Ваші 60 років прикрасили, зачарували, привернули увагу. Нехай краса Ваша все такою ж яскравою буде, щоб кожну мить чули компліменти та вигуки захоплення. Мрії нехай збуваються, а капризи будуть виконані!

Ваша краса з роками розквітає все більше та яскравіше. Ось уже 60 років Ви приклад показуєте, якою має бути справжня жінка. Нехай із роками все більше буде сил та чарівності. З ювілеєм!

Ваша краса навіть у 60 років сяє так яскраво, що неможливо її затьмарити нічим. Побажаю з роками розквітати все більше, все швидше та впевненіше. Нехай дивляться на Вас і захоплюються, беруть приклад та пишаються.

Ваша краса все більше з роками стає прекрасною, як картина оформлена в дорогу раму. Бажаю гідно зустріти 60-річчя, оточити себе тими, з ким так добре та приємно поговорити та провести час. З ювілеєм!

Вас, жінку поза конкуренцією, неймовірну і з магнетичною чарівністю, з шостим круглим ювілеєм! Бажаємо радості стократ, суєти і занепокоєння кіт наплакав, купи щастя, любові скільки завгодно, капіталу купа, про нас не забувати і розслаблятися вдосталь!

Цього ювілею я бажаю вам сміху. Такого, щоб від душі, до гикавки і щодня. Нехай радісні події, чуйні люди та гарні новини наповнюють ваше життя. Зі святом!

У цей славний ювілей вітаємо тебе і бажаємо завзяття, здоров’я, удачі! Нехай у твоєму житті буде якнайменше сірих і похмурих нудних днів, а сонячних, веселих і теплих — якнайбільше. Щастя тобі!

Цього радісного дня поспішаю привітати Вас із чудовим ювілеєм! Хочу побажати здоров’я та щастя та нехай фонтан життєвої енергії лише наповнюється щастям та позитивними емоціями, які приносить кожен день!

У славетний день 60-річчя можна, нарешті, розслабитися і зітхнути на повні груди. Адже тепер не треба бігти на роботу, стрімголов, діти зможуть подбати про себе самі, а онуки подарують лише радісні хвилини. Чого я від щирого серця сьогодні бажаю Вам.

У 60 років бути такою красунею це навіть злочин. Ви нещадно карколомні, кружляєте голови і полоните одним поглядом. Нехай Ваша краса нізащо не в’яне, нехай року боятися навіть наближатися. З ювілеєм!