Вітаю тебе, моя золота дружина, з твоїм 60-річчям. Я тобі бажаю залишатися завжди такою ж доброю, коханою, турботливою, щирою, радісною, успішною у всьому, доброю, милою, чуйною, красивою та неймовірною.

Моя рідна та найпрекрасніша дружина, вітаю тебе з 60-річним ювілеєм! Ти світло моїх очей, моя найкраща у світі з жінок, чудова господиня та прекрасна дружина! Бажаю тобі очей, спокою і розміреного життя, що світяться щастям. Здоров’я, достатку та посмішок!

Улюблена моя та дорога дружина, вітаю тебе з твоїм 60-м ювілеєм. Будь як красива і ніжна, нехай здоров’я твоє стає міцнішим і міцнішим. Бажаю тобі вірного блага та щастя, а також захисту від усіх бід та недуг, нехай впевнено б’ється твій пульс на чудовому зап’ясті.

Люба моя, кохана дружина, вітаю тебе з твоїм ювілеєм. Ти і в 20 років, і в 60 прекрасна, чарівна, чудова та розкішна. Я бажаю тобі не хворіти і не сумувати, не нудьгувати і не думати про погане. Нехай цей вік стане чудовою часом у твоєму житті. Нехай щодня тобі дарує посмішки рідних, міцні обійми, кохання, радісні зустрічі та моменти щастя.

Дорога моя та кохана дружина, вітаю тебе з 60-річчям. Бажаю тобі залишатися чудовою жінкою з доброю душею, щирим серцем, вишуканим смаком, щасливими очима, вмілими руками та оптимістичним настроєм. Здоров’я тобі, рідна, успіху та благополуччя.

Дорога дружино, вітаю тебе із 60-річчям. Нехай твоє серце дихає щастям і радістю, нехай душа завжди співає і прагне добрих вчинків, шлях твій настрій буде оптимістичним і бадьорим, нехай щодня тебе тішить міцними обіймами, теплими зустрічами та пам’ятними моментами.

З ювілеєм, люба дружина. Бажаю в 60, як і раніше, цвісти і гарнішати. Нехай цей вік подарує тобі тільки втіху та гармонію, нехай щодня приносить лише радість та захоплення. Не здумай хворіти, кохана дружино, а в усьому іншому ти в мене отже розумниця.

З 60-річчям, люба моя дружина. І нехай кажуть, що з віком жінка слабшає і починає згасати, все це — нісенітниця. Ти стала красивішою, бадьорішою, веселішою. Я все міцно тебе люблю і всім серцем бажаю тобі величезного щастя. Не хворій і не сумуй, частіше посміхайся і завершуй успіхом будь-яку розпочату справу. Бажаю тобі здоров’я, сил, чудового настрою та любові всієї родини!

З 60-річчям, люба моя дружина! У цей ювілей бажаю тобі залишатися такою ж милою, доброю, чарівною і прекрасною. Нехай твоє серце не страждає. Нехай твоє тіло завжди буде повне бадьорості та сил. Нехай твоя душа з радістю та натхненням зустрічає кожен новий день. Здоров’я тобі, кохана дружина, кохання близьких та благополучного розвитку всіх подій у житті.