Дорогі діти, вітаємо з трирічною річницею, скромною, але не менш значущою датою! Ми щасливі, що ви старанно підтримуєте ідилію у вашому шлюбі та бережете те цінне, що він у собі несе! Щастя вам та порозуміння!

Моя чудова дружина, я вітаю тебе з нашою 3-ю річницею, зі шкіряним весіллям. Нехай наша любов залишається такою ж сильною, пристрасною, щирою, аж до мурашок по шкірі. Бажаю тобі, моя красуня, здоров’я та чудового, як і ти сама, настрою, наснаги та нових ідей. Будь щаслива поруч зі мною і бережи благо нашого затишного сімейного гніздечка.

Мила моя, ненаглядна, вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям. Бажаю тобі сяйва очей і шкіри від щастя, бажаю, як і раніше, бути від мене без розуму і надихати на великі подвиги. Рідна, ти – моя здійснена мрія, і за ці 3 роки я зрозумів, що ми створені один для одного і це ніхто не в змозі змінити. І я сподіваюся, що з роками ми, як і раніше, відчуватимемо один одного кожною своєю клітиною шкіри, даруватимемо один одному радість і любов.

Кохана, вітаю тебе з нашою шкіряною річницею. Ми — міцна сім’я вже 3 роки, і нам з тобою все під силу. Нехай, як і раніше, по шкірі бігають мурашки щастя, нехай у нашому житті буде й достаток, і радість, і кохання. Рідна, бажаю тобі ніколи не сумувати і своєю чарівною усмішкою зігрівати наш дім та наші серця.

Дорога, мила, кохана дружина, вітаю нас із річницею шлюбу! У нас з тобою шкіряне весілля, і я хочу побажати нам з тобою таких же міцних, міцних стосунків, як цей матеріал. Радість моя, бажаю тобі не хворіти і не сумувати. Бажаю щодня наповнювати світ нашої родини радістю, веселощами, ніжністю, турботою та своєю посмішкою. І нехай у нас все буде чудово – завжди, скрізь і в усьому.

Дорогий чоловік, вітаю з нашою 3-ю річницею, зі шкіряним весіллям! Бажаю, щоб наше подальше життя було таким же красивим і благополучним, як і в ці 3 роки. Залишайся для мене таким же улюбленим, найкращим, добрим, веселим та щирим. Нехай наша сімейна чаша з кожним роком поповнюється щастям, достатком, успіхом, радістю та добром.

Люба моя, вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям! Ми — сім’я вже 3 роки, і ці 3 роки дали мені зрозуміти, як сильно я тебе люблю, як здорово, що доля подарувала нам можливість зустрітися у цьому світі та створити міцний союз. Давай з кожним днем ​​робити його щасливішим. Кохана, бажаю тобі вічної краси та внутрішньої гармонії. Нехай все у нас буде здорово і чудово, нехай наш шлюб буде в сто разів міцніший за натуральну шкіру.

Дорогий мій, нашій сім’ї вже 3 роки, я вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям і хочу побажати міцних і міцних зв’язків, які пов’язуватимуть нас довгі роки. Нехай додасть солідності твоє шкіряне пальто, нехай буде багато грошей у твоєму шкіряному гаманці, нехай підтримує сексуальний прес твій шкіряний ремінь, нехай дарує почуття домашнього затишку шкіряні меблі в нашому домі.

Дорога дружина, ми щасливі вже 3 роки і сьогодні я вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям. Бажаю, як і раніше, відчувати ніжність і любов від моїх дотиків, бажаю не втратити іскри запалу та пристрасті, бажаю завжди залишатися ідеальною дружиною — моєю найбажанішою, найчудовішою, прекрасною жінкою.

Ми з тобою — два чоботи пари. Так як у нас сьогодні третя річниця з дня весілля, то ми пара добротна, шкіряна. Я бажаю, щоб нам не було зносу і щоб наші почуття ніколи не тріскалися і не розклеювалися. З річницею, коханий!