Вітаю вас із шкіряним весіллям. Разом три роки у законному шлюбі – це маленька перемога. І я бажаю, щоб романтики та пристрасті стало лише більше. Бажаю, як і раніше, любити аж до мурашок по шкірі. Бажаю, щоб у вашій родині невичерпними були три речі: щастя, бабище та здоров’я!

Вітаю вас зі шкіряним весіллям, з трьома спільними чудовими роками. Бажаю всіма фібрами шкіри відчувати кохання один одного протягом багатьох років, бажаю, щоб це щастя, яке ви сколотили за свої 3 роки, було вічним, бездоганним, справжнім, міцним та міцним, як натуральна шкіра.

Вітаю вас із шкіряним весіллям, із 3-річчям сімейного життя. Бажаю приємних мурашок по шкірі від пристрасного кохання, хочу, щоб чоловік своїй дружині частіше дарував шкіряні чоботи з Італії, а також сумки, гаманці та клатчі, хочу, щоб шкіряний ремінь завжди тримав чоловіка у відмінній формі. А якщо серйозно — нехай трійка коней з радості, добра й удачі несе вас по просторах щастя та крутих мрій.

Вітаю вас зі шкіряним весіллям і щиро бажаю на триріччя щасливого шлюбу подарувати один одному впевненість у своїх почуттях і ніжність. Нехай буде здорова ваша родина. Нехай буде затишно у вашому домі. Нехай панує порозуміння у ваших подружніх стосунках.

З 3-річчям весілля! Нехай рибка золота усі Ваші виконує бажання. Щоб офшорна компанія Вам приносила дохід, щоб у швейцарському банку рахунок для Вас зростав. Щоб острів купили Ви в океані та завжди із задоволенням там відпочивали.

Прекрасна дата — ваша третя річниця! Бажаємо щоб шкіряний гаманець завжди поповнював сімейний бюджет, щоб з кожним роком кохання міцнішало, щастя множилося, і ніяка втома не заважала пристрасті вночі!

У день Вашого шкіряного весілля поспішаємо побажати Вам стосунків м’яких, гладких і міцних як шкіра, хочемо, щоб Ви завжди були близькі один до одного, ніколи не розлучалися, жили б душа в душу. Нехай з роками Ваш союз міцніє, як шкіра якісного вироблення!

Вітаю з роковинами, а побажати хочу міцних зв’язків. Бажано шкіряних, як ваше весілля. Щоб ви ніколи не розлучалися, щоб були пов’язані один з одним по руках і ногах, та й бурхливими ночами ці шкіряні узи, щоб стали в нагоді, для різноманітності. Нехай ночі будуть такими ж пристрасними, як і в медовий місяць, нехай серця будуть такими, що люблять, як і під час романтичних зустрічей, а ви такими ж красивими, як на першому побаченні. Щастя та любові до глибокої старості.