Милі діти, вітаємо вас зі шкіряними роковинами! Здавалося б, ще вчора грали весілля, а сьогодні вже рівно 3 роки, як ви живете у шлюбі. Бажаємо, щоб цей шлюб був міцним і міцним союзом двох щиро та взаємно люблячих сердець. Нехай вас стороною обходять будь-які негоди, нехай ваші мрії завжди здійснюються, нехай у вас є сили та бажання радувати та дивувати один одного щодня.

Дорогі діти, вітаємо вас зі шкіряним весіллям. У мирі та злагоді, у коханні та радості ви живете вже 3 роки, і це свого роду маленька перемога, чудове свято. Бажаємо вам щасливих буднів у приємних турботах, успішних прагненнях та спільних мріях. Бажаємо яскравих сімейних свят у колі близьких та дорогих людей. Нехай вічно живе ваше кохання, нехай завжди панує лад у вашій родині.

Ви вибрали правильний фундамент для побудови вашої родини. І ось уже три роки ви разом тягнете лямку і зводите свою родинну фортецю. Ми дуже раді бачити, як міцно ви стоїте на фундаменті з любові, які міцні у вас стіни поваги та розуміння і як завжди у вас світло від ніжності та миру в сім’ї. Ми бажаємо вас лише щастя, завжди бережіть один одного і нехай благополуччя не забуває ваших дверей.

Зі шкіряним весіллям! Для батьків велике щастя бачити таку родину, бачити щастя, яке у стінах живе, розуміння та трепет у стосунках. Нехай ці 3 роки стануть лише початком довгого життя ваших доль!

Улюблені наші діти, щиро вітаємо вас із третьою річницею вашого шлюбу! Бажаємо міцності та процвітання вашому сімейному союзу, любові та гармонії, мудрості та терпіння, достатку та благополуччя.

Дорогі наші діти, вітаємо вас зі шкіряним весіллям, із 3-річчям вашого сімейного життя. Бажаємо, щоб ваші узи завжди залишалися такими ж міцними та міцними, як натуральний шкіряний ремінь. Будьте щасливі, здорові та живіть чудово.

Дорогі діти, зі шкіряним весіллям! Бажаємо, щоб у Вашому домі панує мир та достаток. Щоб Ви поважали та підтримували один одного. Нехай збуваються мрії та дітки ростуть здоровими.

Дорогі діти, вітаємо з трирічною річницею, скромною, але не менш значущою датою! Ми щасливі, що ви старанно підтримуєте ідилію у вашому шлюбі та бережете те цінне, що він у собі несе! Щастя вам та порозуміння!