Наші дорогі друзі, хочемо привітати Вас зі шкіряним весіллям та розділити з Вами у цей день веселощі та радість. Нехай рік у рік Ваш шлюб стає все міцнішим і гармонійнішим, нехай Ваша родина росте, а Ваш будинок завжди буде місцем, де кожен знайде затишок, тепло і турботу.

Друзі мої, вітаю вас зі шкіряним весіллям, із 3-річчям вашого шлюбу. Від душі бажаю міцних і міцних сімейних зв’язків і стосунків, як найякісніша міцна шкіра. Нехай вам обом все буде під силу, нехай у житті на вас чекає тільки радість, достаток, успіх і спільний успіх. Всіх благ вам, дорогі друзі, здоров’я та щастя в кубі!

Друзі мої сердечні, вітаю вас зі шкіряним весіллям. Бажаю все зберегти, що ви накопичили, нажили і досягли за спільні 3 роки, хочу досягти всіх своїх цілей, бажань і надій – якнайшвидше і легше. Будьте щасливі, повік любіть і бережіть одне одного.

Дорогі хлопці, я вітаю вас зі шкіряними роковинами. У законному шлюбі ви вже 3 роки, а кажуть, що 3 — щасливе число, то нехай воно принесе лише щастя, радість, достаток, мир та благо у вашу родину. Живіть довго-довго, любите міцно-міцно і нехай щодня в обіймах один одного вам буде солодко-солодко.

Дорогі наші друзі, три роки тому ви офіційно зареєстрували ваші стосунки. І тепер ви вже міцно стоїте на ногах і ще міцніше тримаєтеся за руки. Ми бажаємо вам, щоб ви ніколи не розтискали руки і не випускали улюблену долоню. Нехай щастя і навіть, якщо станеться, горе, буде ділено між вами навпіл. Нехай пристрасть не згасає у вашій спальні, а кохання у ваших серцях.

Зі шкіряним весіллям! Бажаємо, щоб Ваші почуття з кожним новим днем ​​і роком ставали ще міцнішими, щоб Ви завжди любили і допомагали один одному.

Зі шкіряним весіллям вас, дорогі друзі. Бажаю вам 3 вічних супутника для життя – Любові, Щастя та Здоров’я. Нехай у стосунках панує гармонія та розуміння, а в сім’ї – ідилія та благополуччя.

Хлопці, ми раді відсвяткувати з вами ваше шкіряне весілля! Як чудово, що ви ростете разом, підтримуєте один одного і миритеся! Бажаємо, щоб і за десяток років ваші очі сяяли не менше!