Мила моя, ненаглядна, вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям. Бажаю тобі сяйва очей і шкіри від щастя, бажаю, як і раніше, бути від мене без розуму і надихати на великі подвиги. Рідна, ти – моя здійснена мрія, і за ці 3 роки я зрозумів, що ми створені один для одного і це ніхто не в змозі змінити. І я сподіваюся, що з роками ми, як і раніше, відчуватимемо один одного кожною своєю клітиною шкіри, даруватимемо один одному радість і любов.

Кохана, вітаю тебе з нашою шкіряною річницею. Ми — міцна сім’я вже 3 роки, і нам з тобою все під силу. Нехай, як і раніше, по шкірі бігають мурашки щастя, нехай у нашому житті буде й достаток, і радість, і кохання. Рідна, бажаю тобі ніколи не сумувати і своєю чарівною усмішкою зігрівати наш дім та наші серця.

Дорога, мила, кохана дружина, вітаю нас із річницею шлюбу! У нас з тобою шкіряне весілля, і я хочу побажати нам з тобою таких же міцних, міцних стосунків, як цей матеріал. Радість моя, бажаю тобі не хворіти і не сумувати. Бажаю щодня наповнювати світ нашої родини радістю, веселощами, ніжністю, турботою та своєю посмішкою. І нехай у нас все буде чудово – завжди, скрізь і в усьому.

Люба моя, вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям! Ми — сім’я вже 3 роки, і ці 3 роки дали мені зрозуміти, як сильно я тебе люблю, як здорово, що доля подарувала нам можливість зустрітися у цьому світі та створити міцний союз. Давай з кожним днем ​​робити його щасливішим. Кохана, бажаю тобі вічної краси та внутрішньої гармонії. Нехай все у нас буде здорово і чудово, нехай наш шлюб буде в сто разів міцніший за натуральну шкіру.

Дорога дружина, ми щасливі вже 3 роки і сьогодні я вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям. Бажаю, як і раніше, відчувати ніжність і любов від моїх дотиків, бажаю не втратити іскри запалу та пристрасті, бажаю завжди залишатися ідеальною дружиною — моєю найбажанішою, найчудовішою, прекрасною жінкою.

Моя кохана, з річницею! Ти 3 роки робиш щасливим мене і допомагаєш створити затишок та перетворити на казку життя. Шкіряне весілля стане нехай для нас лише початком життя нового, яке ще краще буде.

Моя чудова дружина, я вітаю тебе з нашою 3-ю річницею, зі шкіряним весіллям. Нехай наша любов залишається такою ж сильною, пристрасною, щирою, аж до мурашок по шкірі. Бажаю тобі, моя красуня, здоров’я та чудового, як і ти сама, настрою, наснаги та нових ідей. Будь щаслива поруч зі мною і бережи благо нашого затишного сімейного гніздечка.