Дорогий чоловік, вітаю з нашою 3-ю річницею, зі шкіряним весіллям! Бажаю, щоб наше подальше життя було таким же красивим і благополучним, як і в ці 3 роки. Залишайся для мене таким же улюбленим, найкращим, добрим, веселим та щирим. Нехай наша сімейна чаша з кожним роком поповнюється щастям, достатком, успіхом, радістю та добром.

Дорогий мій, нашій сім’ї вже 3 роки, я вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям і хочу побажати міцних і міцних зв’язків, які пов’язуватимуть нас довгі роки. Нехай додасть солідності твоє шкіряне пальто, нехай буде багато грошей у твоєму шкіряному гаманці, нехай підтримує сексуальний прес твій шкіряний ремінь, нехай дарує почуття домашнього затишку шкіряні меблі в нашому домі.

Ми з тобою — два чоботи пари. Так як у нас сьогодні третя річниця з дня весілля, то ми пара добротна, шкіряна. Я бажаю, щоб нам не було зносу і щоб наші почуття ніколи не тріскалися і не розклеювалися. З річницею, коханий!

Мій улюблений і дорогий чоловік, у нас сьогодні свято — наша третя річниця. Вітаю тебе зі шкіряним весіллям і бажаю залишатися таким самим добрим і чуйним, щирим і турботливим, красивим і розумним, милим і ніжним, веселим та успішним.

Мій чудовий чоловік, от і пролетіло 3 роки сімейного нашого життя, вітаю зі шкіряними роковинами тебе! Бажаю завжди бути у мене солідним, перспективним, гідним поваги чоловіком. Нехай моє кохання тебе гріє, нехай наші стосунки завжди залишаються міцними, міцними, не піддаються впливу зовнішніх факторів, немов натуральна високоякісна шкіра! Цілу, рідну.

Мій дорогий чоловік, ось уже 3 прекрасні роки існує наш сімейний союз. І я хочу сказати тобі, що це найдивовижніший час у моєму житті. Ти робиш мене щасливою, і це головне. У наші шкіряні роковини, я хочу побажати тобі радісних днів і здійснення всіх твоїх планів. Ще зовсім небагато і ми відзначатимемо наше золоте весілля!

Милий чоловік, вітаю з нашим шкіряним весіллям. Ти подарував мені чудові три роки щасливого життя, нехай і далі все буде у нас чудово та чудово. Я тебе міцно люблю і бажаю тобі здоров’я та відмінного настрою. Нехай наш будинок завжди буде сповнений радості, успіху, кохання та достатку.

Милий мій, ненаглядний і єдиний чоловік, вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям, з 3-річчям сімейного щастя та нашого світлого кохання. Бажаю тобі доброго успіху у справах і міцного здоров’я, чудового настрою та успішного досягнення цілей. Я тебе міцно люблю і завжди зроблю тобі підтримку, допоможу впоратися з будь-якою проблемою та зберегти наше щастя.

Коханий, я вітаю нас із третьою річницею нашої родини. Шкіряне весілля — три щасливі роки, прожиті у світі, любові, ніжності почуттів. Я бажаю, щоб і надалі ми змогли в такому ж дусі долати будь-які негаразди та проблеми. Нехай наші стосунки будуть дорогим та якісним виробом, як гарна сумка чи елегантне портмоне зі шкіри.

Коханий чоловік, мій любий і світла людина, вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям! Ми у шлюбі щасливі вже 3 роки, і я щиро рада, що доля звела мене з тобою. Бажаю тобі залишатися завжди таким же сміливим і добрим, розумним та веселим, дбайливим та бажаним. Нехай у нашому житті буде багато перемог, удачі та радості.