У день автомобіліста бажаю розрулювати все в житті так само швидко та чітко, як на дорогах. Нехай професіоналізм зростає з кожним новим днем.

Бажаю доріг без ковдобин, без ям та вибоїн, щоб будь-який шлях приносив задоволення і радість! Рівних дорожніх покриттів тобі з днем ​​автомобіліста!

Авто вже давно не просто засіб пересування, а спосіб життя. Тому вітаю вас із Днем автомобіліста. Бажаю гарних та безпечних поїздок.

Бажаю вирулювати з будь-якої ситуації. Бажаю доріг без перешкод та вибоїн. З Днем автомобіліста. Будь чудовим водієм, залишайся гарною людиною.

Авто твоє нехай завжди буде при паливі, а гальма щоб не відмовляли ніколи і дорога була б без колдобин! З днем ​​автомобіліста!

Бажаю в день автомобіліста – рівного асфальту, комфортної поїздки, зеленого світлофора та милого ДПСника!

Дорогий мій водій, будь завжди уважний за кермом, зі святом на тебе і знай, на тебе вдома чекають!

Дорогий водій вітаю тебе із Днем автомобіліста! Нехай траса завжди буде чистою і гладкою, а життя довгим і щасливим, і пам’ятай поспішати на дорозі не треба, тихіше їдеш далі приїдеш!

Дороги завжди залишаються нехай вільними, щоб не було купин, пробок, аварій та поганої погоди. Кожен маршрут приведе нехай на щастя. Зі святом, автомобіліст!

Дорога, швидкість і комфорт це все про автомобілістів. Нехай усі ваші подорожі будуть безпечними та приємними. Вітаю із Днем автомобіліста.