Зі святом, друже! Нехай твій залізний кінь мчатиметься на щастя, обганяючи вітри і бурі невдач. Бажаю доріг вільних, щоб не було ям, несподіваних поворотів та сліпучих зустрічних фар! Бажаю жодної аварії не побачити, щоби поломок не було, а сонце не сліпило.

З Днем автомобіліста, друже. Бажаю щасливих доріг, низьких цін на бензин, справну роботу автомобіля. Бажаю нескінченного ентузіазму у пошуках своїх ідеалів та мрій. Бажаю удачі на вибраному шляху. Бажаю впевненості за кермом. Бажаю відмінного настрою та улюбленої музики у кожній поїздці!

Вітаю тебе, друже, з днем ​​автомобіліста. Я бажаю тобі міцних сил життя та позитивно зарядженої енергії, успіхів у дорозі та благополуччя, щасливих подорожей та неймовірних пригод, оптимістичної хвилі настрою та перспективних горизонтів на шляху.

Дружище, я тебе вітаю з Днем автомобіліста і хочу побажати завжди прямувати у бік щастя та любові по дорозі удачі та везіння, залишатися бадьорим та веселим за кермом, здійснювати всі свої бажання та задумані цілі, насолоджуватися своїм життям та захоплюючими поїздками.

З Днем автомобіліста, друже. Бажаю вдало ухилятися від даішників, весело керувати просторами щастя, з кожною поїздкою ставати впевненішою та самодостатньою. Нехай твоє авто не знає зношування, нехай твоє серце працює, як мотор.

Дружино, вітаю тебе з днем ​​автомобіліста! Нехай твоя дорога завжди приносить тобі бадьорість і піднесений настрій! Нехай ейфорію викликає шум вітру за авто. Здоров’я тобі, гуми по сезону, гладкого шляху та швидкісного виконання бажань!

Дружино, вітаю тебе з Днем автомобіліста і від душі хочу побажати безпечної та бравої їзди, щасливого та доброго шляху, бадьорого та чудового настрою за кермом, веселих та життєрадісних пасажирів, міцного здоров’я тобі та автомобілю.

Вітаю із Днем автомобіліста. Бажаю на всі проблеми «забібікати», бажаю суцільних знаків удачі на твоєму шляху. Нехай твоє авто завжди буде на ходу та ніколи не кашляє. Нехай твоє серце завжди буде сповнене натхнення і ніколи не сумує! Ні цвяхів, ні жезлів! Ні лисих шин, ні дорогого бензину!

Вітаю лихого водилу з днем ​​автомобіліста! Бажаю їздити із задоволенням, але не швидше за Ангела Охоронця! Бажаю не зустріти на шляху ні цвяха, ні жезла! Щоб машина не ламалася, паливо не закінчувалося, колеса не здували, свічки вчасно змінювалися, вікна-двері відчинялися, дорога приносила радість, штрафи пролітали повз! І завжди було місце для паркування!

Вітаю всіх, чиє життя пов’язане з автомобільним транспортом, зі святом! Як то кажуть, ні жезла вам, ні цвяха, ні лисої гуми! Рівних вам доріг та супердешевого бензину, добрих даішників та тямущих пішоходів. Водіям бажаю професійних механіків, а механікам легкого ремонту. І ще ненудних та ненав’язливих вам пасажирів. А аварійка нехай включається лише на знак подяки!