Коханий мій і любий, вітаю тебе з Днем автомобіліста. Нехай твій шлях буде світлим і вдалим, нехай на дорогах не буде жодних перешкод і перешкод, бажаю тобі впевненості, бадьорості, чудового самопочуття та чудового настрою за кермом.

Дорогий, ти чудовий водій, і я впевнена, що так буде завжди! Нехай твоя машина служить тобі довгі роки і завжди дарує можливість отримувати максимум задоволення від водіння! Бажаю тобі рівних доріг, вдалих поїздок та всіх благ!

Вітаю тебе, мій улюблений «кермовий»! Бажаю тобі доріг без постів, перешкод та перешкод. Бажаю, щоб ти, вирушаючи в дорогу, ніколи не забував про те, що вдома на тебе чекає серце, що любить. Завжди пам’ятай про це, не ризикуй марно, поважай інших водіїв, бережи свої нерви і не звертай уваги на «нерозумних» учасників руху. З Днем автомобіліста!

Вітаю свого улюбленого водія, якому я стовідсотково довіряю себе не лише в автомобілі, а й у житті. Бажаю тобі рівних доріг без ям та вибоїн. Нехай твій залізний кінь не вередує, не підводить і не ламається. Менше тобі пробок і постів ДПС, більше улюбленої музики в магнітолі. З Днем автомобіліста!

Любий мій, вітаю тебе із Днем автомобіліста! Я щиро тобі хочу побажати, щоб Ангел-охоронець оберігав тебе всю дорогу, щоб на шляху було тільки щастя, благополуччя, успіх і успіх, щоб ти завжди відчував себе бадьоро та весело за кермом, щоб будь-яка поїздка була тільки на користь та на радість.

Любий мій, вітаю тебе з Днем автомобіліста і побажати хочу завжди їздити дорогами щастя та удачі, брати в будь-яку поїздку з собою чудовий настрій та бадьоре самопочуття, завжди домагатися поставлених цілей та завдань, з натхненням стартувати та успішно фінішувати.

Улюблений мій водій, у День автомобіліста бажаю тобі їздити швидко, але акуратно, не мати жодних проблем із ДАІ та все завжди встигати! Нехай твій автомобіль завжди буде на ходу, нехай всі твої маршрути будуть простими і легкими. Успіхів, коханий, на дорогах і трасах!

З днем ​​автомобіліста, коханий! Нехай ніколи на дорозі ти не потрапиш у пробку, щоб ніколи не бачив ти аварій, а сонечко не зліпило твоїх прекрасних очей. Тримай кермо міцно та впевнено, щоб машина з півслова розуміла тебе.

Мій улюблений автомобіліст, я обожнюю спостерігати за тим, як ти ведеш авто! У ці моменти ти виглядаєш ще мужнішою та сміливішою! За кермом ти справжній Король дороги! Бажаю тобі лише вдалих поїздок, задоволення від водіння та завжди справного авто!

Коханий, ти справжній орел на дорогах і у всьому чудовий чоловік! Бажаю довго обходиться без ремонтів і заправок, впевнено мчати своєю смугою в житті, завжди гладкою, рівною дорогою, а в дорозі мати надійних попутників!