Із Днем автомобіліста, колега! Бажаю ніколи не спізнюватися і не збиватися з правильного шляху. Бажаю завжди почуватися впевнено за кермом і обирати тільки добрі дороги. Нехай улюблений автомобіль буде вірним другом, який допоможе розрулити будь-яку ситуацію. Успіхів тобі та успіхів на кожній зупинці.

Вітаю із Днем автомобіліста мого дорогого колегу. Я бажаю, щоб колеса крутилися без проблем і перешкод, щоб за кермом був гарний настрій та щирий сміх, щоб на дорозі завжди чекало благополуччя та щастя, щоб автомобіль об’їжджав усі біди та негоди.

Колега, вітаю тебе з днем ​​автомобіліста! Нехай на твоєму шляху будуть лише рівні дороги, привітні супутники та насолода від обраної дороги. Хорошої гуми, дешевого палива, далекого світла. Лети стрілою за кілометри і підкоряй незвідані горизонти!

Колега, вітаю з Днем автомобіліста та бажаю міцних шин машини, відмінної роботи двигуна та вірних координат щастя, радості та удачі на шляху. Нехай колеса автомобіля несуть тебе до твоїх мрій, нехай ангел-охоронець завжди оберігає тебе від злих напастей та будь-яких бід.

З Днем автомобіліста, колега. Бажаю на дорогах швидкості не перевищувати, а по роботі план перевиконувати, бажаю з автомобілем бути завжди на «ти» і з одним роз’їжджати країнами захоплень, свят, дивовижних подій та неймовірних краси.

З Днем автомобіліста, колега. Бажаю завжди їхати щасливим маршрутом і прибувати в пункт призначення успіху. Будь здоровий і бадьорий, уважний і духом сильний. Нехай будь-яка поїздка буде вдалою, нехай кожен день у твоєму житті буде добрим.

Дорогий мій колега, вітаю із Днем автомобіліста. Хочу побажати прекрасного самопочуття та відмінного настрою за кермом, добрих доріг та вірних шляхів, оптимізму душі та незмінної удачі, благополучних поїздок та зупинок щастя та любові.