Вітаю тебе, любий татку, чудовий автомобіліст з величезним стажем! Я бажаю, щоб поганий настрій, сумні думки та різні неприємності ніколи не відволікали тебе від дороги і не притупили пильності. Я бажаю, щоб кожна твоя подорож на улюбленому автомобілі приносила лише задоволення та гарний настрій. Зі святом!

Татку, вітаю тебе з Днем автомобіліста! Хочу побажати тобі, щоб машина менше ламалася, у баку завжди хлюпав бензин, і дорога була рівна-рівна! Матеріального благополуччя, досягнення поставленої мети, радості від підкорення нових, незвіданих маршрутів. Добра та щастя!

Тато, з днем ​​автомобіліста. Бажаю ні за кермом, ні за роботою, ні, тим більше, вдома не втомлюватися, бажаю їздити у справах і досягати неймовірного успіху, бажаю подорожувати та насолоджуватися щасливими миттєвостями відпочинку у чудовій компанії у чудових місцях.

Дорогий тату, вітаю тебе з Днем автомобіліста. Рідний мій, бажаю тобі безпечних поїздок та благополуччя в дорозі, чудового настрою та відмінного здоров’я, веселощів душі та бравих ідей, відмінного стану автомобіля та перспективних горизонтів на дорозі життя.

Зі святом, тату! Бажаю тобі кермо тримати міцно, щоб ніякі повороти не змогли занести тебе в кювет. Нехай мирною буде дорога, і веде тебе зеленою смугою в житті. Бажаю, щоб голова завжди була світла, а думки ясні.

З Днем автомобіліста, тато. Бажаю хороших доріг попереду та кращих років життя. Нехай здоров’я буде міцним. Нехай автомобіль буде витривалим. Нехай удача буде вірною. Бажаю тобі, тату, впевненості за кермом та позитивного настрою.

З Днем автомобіліста, тато. Бажаю за кермом не нудьгувати і не позіхати, на дорогах не зустрічати ні бід, ні перешкод, бажаю впевненої їзди та щасливих поїздок, а також удачі в дорозі та бадьорого настрою!

Вітаю від душі тебе, тату, з Днем автомобіліста і бажаю бадьоро почуватися за кермом, летіти на крилах удачі та везіння назустріч щастю та своїм мріям, бажаю рівної та благополучної дороги, чудового настрою та веселих пасажирів дружної родини.

Папулю, вітаю із Днем автомобіліста! Нехай буде з тобою безпека на дорозі, увага і щоб поїздки завжди проходили в комфорті!

Тату, я хочу, щоб автомобільний сигнал ти натискав лише тоді, коли ти звеш мене. Я бажаю без аварій та поломок долати кілометри. Нехай дорога буде рівною і ніякі аварії не торкнуться тебе.