Шановного директора та досвідченого водія, вітаємо з днем ​​автомобіліста! Бажаємо прекрасних доріг і завжди чистого та світлого шляху. Хорошого настрою, їзди, надійних друзів і прекрасного відчуття свободи за кермом!

Дорогий та шановний директор, вітаю з Днем автомобіліста. Нехай за кермом завжди буде удача і комфорт, нехай на дорогах зустрічається везіння та радість, нехай будь-яка поїздка буде успішною та щасливою, нехай Ваш автомобіль буде витривалий та здоровий.

У це незвичайне свято бажаю вам рівних доріг. Щоб ваш залізний кінь ніколи не підводив вас. Штрафи оминали вас стороною. Ні цвяха, ні заліза!

Шановний директор, вітаю від щирого серця Вас з Днем автомобіліста. Я бажаю Вам не знати проблем з машиною і чудово почуватися за кермом, бажаю доріг щастя та благополуччя, бажаю великої удачі в дорозі та радості, бажаю веселих подорожей та яскравих емоцій.

Шановний директоре, вітаю Вас з Днем автомобіліста. Бажаю не тільки в діяльності, а й на дорогах до успіху почуватися босом, бажаю з легкістю долати будь-яку перешкоду та об’їжджати будь-який вибоїн, бажаю при собі завжди мати справний навігатор, який прокладе вірний шлях до благополуччя та великого щастя.

Шановного директора вітаю від щирого серця з Днем автомобіліста. Хочу Вам побажати бадьорого самопочуття та оптимістичного настрою за кермом, справної машини та якісного бензину, добрих доріг та барвистих пейзажів, радісних емоцій та захоплюючих подорожей.