Дорогі наші випускники вітаємо вас із закінченням школи та у випускний вечір хочемо вам побажати твердості у прийнятті рішень, впевненості у власних силах та удачі у всіх починаннях!

Дорогі наші випускники, сьогодні ви залишаєте шкільний поріг та вирушаєте у вільне плавання дорослого життя. Нехай кожному з вас вдасться вибрати правильний шлях, нехай вам щастить і допомагає підтримка близьких людей. Бажаємо вам знайти своє місце у житті та здійснити всі свої мрії.

Ось і настав випускний вечір. І в це хвилююче свято хочеться побажати всім випускникам світлого шляху, правильного вибору, несподіваних перспектив, щасливих випадків та впевненості у собі!

Дорогі діти, сьогодні ви скажете «до побачення» свого шкільного життя і вирушите в самостійний політ за покликом серця та душі. Нехай доросле життя ваше буде світлим і щасливим, нехай кожен знайде своє місце в цьому світі, нехай збудуться ваші мрії та надії, будьте завжди улюблені та успішні.

Дорогі випускники, школа була лише однією сходинкою у житті. Тут ви здобули друзів, нові навички, базові знання. На наступному ступені вам доведеться пройти через багато, зустріти безліч різних людей і думок. Бажаємо вам бути непохитними у своїх переконаннях, рішеннях та діях. Нехай всі двері перед вами будуть відчинені і ведуть до успіху та щастя!

Дорогі випускники, хочеться побажати вам величезних можливостей та широких доріг. Нехай ваш шлях буде унікальним. Нехай кожен поворот приносить приємні сюрпризи, цікаві події та перспективні знайомства. Нехай навчання буде без занудства, дружба без зради, а перемоги без втрат! Добра вам та благополуччя!

Дорогі випускники, ви стоїте на порозі дорослого життя, з усією його відповідальністю та різноманітністю життєвих ситуацій! Бажаємо вам успіхів, визначеності та правильно обраних рішень! Наповнюйте себе і своє життя позитивом, знаннями, навичками та вміннями, які зроблять вас кращими. Щастя вам, реалізації та великих досягнень!

Дорогі випускники, от і настав час прощатися. Ви зміцніли, здобули багато знань і тепер можете йти в будь-якому напрямку, який самі оберете, кожен із вас сам вирішує, куди йти. Ніколи не переставайте вчитися, щоб завжди залишатися затребуваними та успішними.

Дорогі випускники, у день Вашого прощання зі школою хочеться побажати Вам впевнено крокувати життям, не боятися ставити перед собою важкі завдання. Не припиняйте роботу над собою, навчайтеся та вдосконалюйтесь, пізнаючи нове. Не забувайте рідної школи, приходьте до нас із прикрощами та радощами. Бажаємо Вам щасливого шляху у нове життя!

Дорогі схвильовані та щасливі батьки, бабусі та дідусі зі сльозами на очах! Сердечно вітаю з випуском ваших дітей зі школи та бажаю їм світлого шляху у щасливе майбутнє, небувалих успіхів у навчанні, а потім стрімкої кар’єри! Творчих радостей їм та визнання їх численних талантів! Пам’ятаєте, випускники, найголовніше у досягненні будь-якої мети — це праця, бо сесії не здаються самі собою, а знаннями треба опановувати, не шкодуючи часу і сил! А батькам бажаю, щоб ви визнали своїх дітей дорослими і не перешкоджали їхньому вибору шляху! Нехай у ваших сім’ях панують добробут, радість та порозуміння!