Випускники щиро раді запросити Вас на урочистий захід на честь закінчення школи. На Вас чекає захоплююча зустріч з нами, прощальні слова та пісні, теплі посмішки та добрі емоції. Будемо раді бачити Вас на урочистості та з нетерпінням чекаємо на зустріч, щоб висловити свою любов і подяку.

Шановні рідні та близькі! Запрошуємо вас на незабутній вечір нашого прощання зі школою – на наш випускний. Щиро чекаємо і будемо раді бачити вас. З найкращими побажаннями. Випускники.

Запрошую на випускний. Нехай цей день буде незабутнім. Нехай щось нове відкриється, щось згадається та залишиться з нами на все життя. І цю важливу подію хотілося б поділити саме з Вами.

Запрошую Вас на урочистий вечір на честь мого Випускного. Я сподіваюся, що подумки Ви разом зі мною знову відчуєте себе юною мрійливою та натхненною душею, яка готова летіти назустріч вітру щастя. Чекаю на Вас і ваших теплих посмішок.

Запрошуємо вас приєднатися до святкування випускного, насолодитися атмосферою шкільного свята та поринути у торжество посмішок та зворушливих моментів разом з нами.

Запрошуємо на святкування нашого випускного вечора. Цього особливого дня хочемо розділити з вами нашу радість і наснагу. Давайте разом веселитись!

Запрошуємо вас на випускний вечір! Закінчення школи – це важливий етап у житті. І ми хочемо відзначити цей день та провести його разом з вами!

Запрошуємо Вас на чудове та незабутнє у житті кожного торжество. Нехай цей випускний залишить у пам’яті слід радості та приємного смутку. Нехай кожен знову відчує себе юним та відважним. Чекаємо на Вас на святі і просимо не забути свою посмішку, а заразом і важливу для випускників пораду.

Запрошуємо Вас на урочистість на честь випускного хлопця. Прощання зі школою — це завжди радісне і водночас сумне свято, наповнене трепетом почуттів та зворушливістю кожного моменту. Діти та інші гості урочистостей будуть раді бачити Вас на святі, адже дітям так необхідні Ваші слова підтримки, гучні оплески та добрі посмішки, які додадуть їм впевненості та подарують багато нових надій.

Запрошуємо вас на свято прощання зі школою, на свято зворушливих спогадів, побажань та обіймів! Випускний завжди дарує масу вражень та приємних тривог. Це як відмотати плівку назад та згадати все хороше. Це як зазирнути у майбутнє та повірити у найкраще. Розділіть із нами це свято, подаруйте нам свою посмішку.