Дорогі батьки, вітаємо! Для вас це теж важливе свято, адже діти стали великими та самостійними. Не повернути того часу, коли ви вели їх до дитячого садка, до школи. І ось вони вже зовсім дорослі.

Дорогі батьки! Цей день важливий для вас не менше ніж для дітей. Відпускаючи синів та дочок у доросле життя, посміхайтеся. Пам’ятайте: вони любитимуть вас завжди!

Дорогі наші батьки. Дякую, що завжди були нам великою підтримкою. Що разом з нами співчували нашим невдачам, а також раділи нашим великим успіхам. Сьогодні віддаємо низький уклін вашому терпінню та великій любові до нас.

Дорогі наші батьки, щиро вітаємо Вас з тим днем, коли ми, Ваші діти, залишаємо школу і вступаємо в доросле життя. Дякуємо Вам за турботу та тривоги, за допомогу та безкорисливе кохання, за віру в наш успіх.

У день нашого випускного хотілося б «велике спасибі» сказати нашим чудовим та найулюбленішим батькам. Адже без них ми не змогли б і кроку зробити, тільки з їхньою допомогою нам вдавалося долати свої страхи та комплекси. Дорогі наші, сьогодні ми — випускники і попереду на нас чекає багато всього незвіданого та цікавого. Ми щиро сподіваємося, що ви залишитеся для нас вірною підтримкою та доброю порадою. Бажаємо вам здоров’я, бадьорих сил та чудового настрою.

Шановні батьки! От і стали ваші діти дорослими, а все минулося, наче одна хвилина. Ви ростили, оберігали їх і безмежно дбали, вкладали душу та серце. Нехай усі ваші надії будуть виправдані, а діти виростуть добрими людьми та товаришами.

Сьогодні наш випускний вечір і ми як випускники хочемо привітати з Випускних та наших батьків, які навчали з нами уроки до півночі, раділи перемогам та підтримували у разі невдач, розвивали в нас особистість та вважали нас унікальними!

Сьогодні наш Випускний вечір і ми випускники хочемо сказати своїм батькам велике спасибі за допомогу, розуміння, підтримку, захист, кохання та опору! Бажаємо вам наші рідні міцного здоров’я, юнацького оптимізму, легкого життя та гордості за своїх дітей!

Зі святом, батьки! Ваші діти після випускного стануть дорослими, адже нещодавно до першого класу тільки їх проводжали. Нехай ця сторінка життя перевернеться та відкриє нове щастя, з яким приємно зустрінеться.

Батьки, сьогодні ваші діти стали зовсім дорослими і як випускники ступили на поріг нового життя. Але вони назавжди залишаться вам дітьми. Нехай їхнє життя буде оточене щастям, успіхами та вашою любов’ю. Вірте в них і пишайтеся ними!