Ось і закінчено 9 клас! Стільки за спиною випробувань, іспитів та контрольних. Нехай залишаться в пам’яті лише добрі спогади і лише добрі оцінки. А в майбутньому все буде сонячно та радісно, ​​щоб ці 9 класів допомагали рухатися до вершин.

Ось і закінчився 9 клас. Тепер можна зробити вибір — залишитися в рідній школі або залишити її та піти у доросле життя. Зробіть свій вибір правильно і ніколи не шкодуйте про свої рішення.

Із випускним 9-класники! Нехай попереду чекатимуть на вас правильні рішення, які змінять долю тільки на краще. Хочеться побажати, щоб життя було дивовижним, а кожна подія неповторною, але такою радісною і значущою.

Прекрасні, наші 9-класники вітаємо вас із Випускним! Цього дня побажаємо вам попутного вітру удачі, натхнення на нові подвиги, веселих надій та сонячного настрою!

Вітаю! Ось і минуло 9 років шкільного життя. Цей перший щабель у доросле життя, але не треба сумувати, адже попереду ще стільки всього цікавого, життя тільки починається, і воно не раз здивує тебе приємними сюрпризами.

Вітаю з випускним, із закінченням 9-ти класів! Нехай твій подальший шлях буде легким і світлим, нехай будь-яке твоє рішення приведе тебе до успіху та мрії. Бажаю завзятих старань, великих надій, високих прагнень та безперечних перемог на твоєму шляху.

Вітаю із випускним, із закінченням 9-го класу. Нехай знань у твоїй голові, прагнень та впевненості твого серця вистачить для втілення твоїх планів та ідей. Бажаю в собі ніколи не сумніватися і досягти в цьому житті всього, чого забажає душа.

Вітаю з випускною, з базовою середньою освітою та щиро бажаю вибрати вірну дорогу, впевнено йти назустріч своїм мріям, не витрачати сили на всяке неробство, а з кожним днем ​​добиватися нових і нових перемог.

Вітаю з випускним із 9-го класу! Бажаю приголомшливого настрою, чудового свята, усмішок та зворушливих спогадів. Нехай ваш подальший шлях буде простим, легким і наповненим оптимізмом. Успіхів вам, блискучих перспектив та виконання бажань!

Вітаємо з першим святом дорослого життя! Нехай цей день запам’ятається назавжди, принесе лише радість та посмішки! Нехай життя складеться саме так, як ви хочете!