Вітаю учнів 4-х класів із Випускним! Ви добре попрацювали за ці 4 роки. Попереду більш насичений та цікавий навчальний шлях. Будьте здорові, активні та уважні. Відмінного вам настрою, веселого свята та безліч позитивних емоцій!

Вітаю із випускним. Нехай це важливий день лише добрими спогадами залишиться і грітиме душу і серце надалі. Нехай навчання буде в радість і дається завжди легко, а оцінки радуватимуть вас та ваших батьків.

Вітаємо із закінченням початкової школи! Попереду на вас чекає ще багато цікавого та захоплюючого. Бажаємо вам успіхів та удачі. Нехай кожному з вас попереду будуть відкриті всі дороги. Мрійте, прагнете кращого. Доброго шляху!

Вітаємо випускників 4 класу із випускним! Ви пройшли початкову базу, де отримали багато корисного та потрібного для себе. Бажаємо відмінного навчання та виконання всіх бажань. Будьте ідеальними у всьому, від цього залежить Ваше майбутнє.

Позаду 4 клас, а значить скоро почнеться нова і захоплююча дорога до вчення, досвіду та продовження найновішого цікавого. Удачі вам, дорогі наші дітки, терпіння, інтересу та гарного настрою.

Перед Вами новий ступінь вашого навчання та життя хочеться побажати Вам легкого навчання, щоб навчання було в радість і хотілося дізнаватися щось нове та цікаве для себе! Удачі, сил, терпіння і якнайбільше щасливих моментів!

Милі випускники, позаду залишилася початкова освіта, ви вже стали серйознішими і дорослішими. Нехай ваші успіхи радують вас та ваших рідних, будьте самостійними та дисциплінованими!

Дорогі чотирикласники вітаємо вас з першим випускним та переходом зі старшої школи! Побажаємо вам натхнення, старанності, зосередженості, моральної рівноваги та психологічної стійкості!

Дорогі хлопці, пройде зовсім небагато часу і Ви станете п’ятикласниками. Залишаючи початкову школу, прийміть наші побажання здоров’я, радості, успіхів у навчанні, спорті та громадському житті школи.

Дорогі хлопці, вітаємо вас із першим і таким важливим шкільним випускним! Нехай ваша дорога буде легка і сповнена приємних сюрпризів, нехай життєві завдання вирішуються швидко та цікаво.