Ось і настав час випускного вечора! Попереду на випускників чекають яскраві зміни та відкриття, а їхніх батьків — переживання за своїх чад! Кожен із дітей хоче подякувати вчителям та класному керівнику за їх неоціненний внесок у навчання школярів. Але не можна не виділити директора школи, адже її внесок у підтримку та розвиток школи величезний! Бажаємо шановному директору чудового здоров’я та довголіття, сімейного благополуччя, професійних висот!

Шановний директор школи, прийміть вітання із закінченням навчального року та випускним. Нехай у Вашій трудовій діяльності буде більше підйомів, нехай успіхи Ваших учнів будуть найкращим подарунком. Бажаємо Вам взаєморозуміння та душевної рівноваги!

Шановний директор школи, дозвольте висловити Вам нашу глибоку вдячність за мудре керівництво, потрібні поради та чуйне ставлення до своєї роботи. Бажаємо Вам здоров’я, професійних успіхів, звершень та відкриттів.

Шановного директора школи вітаємо із випускним! Нехай цей вечірній захід відродить новий світанок вашої діяльності, підсумує зроблене і надихне нові звершення!

Всезнаючий наш директор вітаємо тебе з Випускним! Побажати тобі хочеться плідності, результативності, креативності та прогресивності!

Дорогий директор, у наше з вами чудове свято, у випускний, дякуємо вам за працю, за вашу підтримку та всебічну допомогу. Шкільні роки були для нас веселими, щасливими та чудовими. Ми із задоволенням повертатимемося у рідні стіни на свята! Бажаємо вам оптимізму, довгих років, здоров’я, благополуччя, щедрих спонсорів та великих успіхів у вашій нелегкій роботі!

Дорогий директор, у випускний хочемо подякувати за строгість, справедливість та мудрість. Під вашим чуйним керівництвом діти були в обстановці, комфортній для здобуття знань та духовного зростання. Дякую за вашу працю! Успіхів вам та всім педагогам! Нехай ваші підопічні завжди досягають недосяжних висот!

Дорогий директор нашої чудової та улюбленої школи, ми вітаємо Вас з нашим випускним та хочемо висловити Вам величезну подяку за ці чудові шкільні роки, за розуміння та доброту Вашого серця, за добру турботу та вірне наставництво для кожного з нас. Сьогодні ми хочемо побажати Вам довгих років такої ж успішної діяльності, неодмінних перемог у боротьбі за кожну ідею, а також здоров’я, удачі, чудового настрою та поваги у будь-якому колі людей.

Хочемо висловити подяку нашому директору школи! Дякую Вам за вашу толерантність, підтримку, справедливість, бажання допомогти і дати пораду. Привести школу до успіху, розвитку та здобутків — велика ваша робота! Бажаємо здоров’я, нових перемог, благополуччя та щастя!

Шановний директор. Ми з вами прожили велику кількість років, переходячи з класу в клас, рік у рік, пліч-о-пліч. Дякую за турботу, увагу, підтримку. За своєчасні настанови та повчання. Дякую за терпіння, яке Ви робили, коли ми робили помилки. Ваша турбота зміцнила нас і, йдучи у велике життя, ми Вам дякуємо за все, за все!