Сьогодні хвилюючий та важливий день – ваш випускний. Це крок у нове життя, це нові друзі, знайомства та знання. Нехай ваші маленькі кроки ведуть до великої мети, нехай ваше дитинство буде щасливим та безтурботним.

З першим випускним! Радуйся цьому часу, цінуй моменти, друзів, свої знання та ті уроки, які були. Не треба сумувати, треба вірити в чудеса і сміливо йти вперед до нових відкриттів, знань. З великою відповідальністю підходь до кожної розпочатої справи.

З випускним у дитячому садку! Нехай завжди буде в щасливому житті все найкраще, щоб кожен крок робився з розумом, а лінь і страх не заважали просуватися вперед. У житті завжди буде час для вибору і прийняття вірного рішення.

Нехай дитячий садок ніколи не забувається. Нехай час, проведений у ньому, залишить слід щастя та теплих спогадів. Бажаємо вам у майбутньому йти вірною дорогою, вибирати те, що близько душі та серцю. Ніколи не впадайте у відчай і не опускайте рук!

Ми вітаємо з першою маленькою сходинкою вашого дорослішання. Ви сьогодні залишаєте стіни нашого садка та нашої групи і ми хочемо, щоб ваше життя було легким і щасливим. Щоб Ви стали відмінними учнями та чудовими людьми.

Ми бажаємо вам зберегти цей випускний у пам’яті, щоб все важливе, що було в стінах садка, вам допомагало не сумувати, коли буде важко. Нехай дні дарують лише посмішки та відмінний настрій, а друзі будуть поряд.

Дорогі наші та улюблені малюки! Залишаючи стіни рідного для Вас дитячого садка, Ви вступаєте на новий дорослий шкільний шлях. Хочемо як напуття побажати Вам успіху, міцної дружби, відмінних оцінок, здоров’я та багато радості.

Дорогі діти, сьогодні ви переходите перший важливий поріг у житті. Бажаємо, щоб школа вас тепло зустріла, знання легко давалися, допитливість не закінчувалася! Ми вами пишаємось і дуже раді!

Дорогі наші дітлахи! Сьогодні ви всі стали трошки старшими. Сьогодні ваш перший випускний, а значить, сьогодні перед вами відчиняються двері в нове, цікаве та захоплююче життя. І в цьому житті вам усім представиться можливість проявити себе з найкращого боку, відкрити та показати свої таланти, здійснити свої мрії та навчитися усьому тому, що вміє кожна доросла людина. Головне, будьте завжди уважними, відповідальними, цілеспрямованими та сміливими. Зі святом, наші випускники!

Дорогі наші маленькі випускники, наші слухняні вихованці та пустотливі хлопці, вітаємо вас із цим чудовим днем! Сьогодні ви скажете «до побачення» нашому саду і вирушите назустріч новим пригодам, новим мріям, новим чудесам. Насамперед хочу вам побажати нічого не боятися, залишатися такими ж щирими, життєрадісними, веселими, допитливими та дружними дітками. Нехай вами легко долається кожна сходинка сходами до великих успіхів, нехай поряд завжди буде підтримка батьків, бабусь і дідусів, нехай кожен день буде наповнений вашими посмішками та щасливими миттєвостями.