Чудова наша няня, вітаємо Вас з випускним діток і бажаємо величезних сил, величезного терпіння, величезного завзяття для Вашої роботи, а також прекрасного самопочуття та настрою, доброї удачі та надії, щасливих та радісних моментів, з яких складатиметься Ваше веселе та чудове життя.

Чудова наша нянечка, вітаємо Вас з випускним наших діток – найвеселішої та пустотливої ​​групи. З Вами кожен новий день був для них як диво. Ви подарували діткам багато радісних моментів і навчили їх старанно працювати та весело відпочивати. Бажаємо Вам і надалі допомагати суспільству виховувати діток, щасливо та цікаво проводити кожен свій день, жити з доброю надією та щирою усмішкою на вустах.

Дорога, мила нянька, вітаю Вас із випускним у улюбленому дитячому садку. Бажаю Вам залишатися такою ж доброю, енергійною, веселою, сильною, бадьорою, променистою, чуйною, ласкавою, красивою, розумною і просто чудовою жінкою. І нехай Вас люблять діти, нехай у житті Вашому буде багато ясних днів великих успіхів та удач.

Дорога нянька, ми вітаємо Вас із випускним діток. Всі близькі, рідні та друзі, та що там, все місто пишається Вами, адже у Ваших руках стільки сил, а у Ваших очах стільки доброти, що діти з великим задоволенням приходять до дитячого садка та дарують усьому світу свої посмішки. Дякую Вам, мила нянько, за Ваше терпіння, вміння та нескінченне прагнення до дитячого щастя. Бажаємо Вам, як діти, вірити у чудеса, і ці чудеса нехай неодмінно трапляються у Вашому житті.

Дорога наша! Дякуємо за Ваші дбайливі руки та чуйне серце, за теплоту та готовність допомогти. Бажаємо залишатися такою ж, щоб діти та батьки завжди Вас цінували, любили, дякували. Гідної зарплати, радісних свят, здоров’я та жіночого щастя!

Дорога наша нянька. Сьогодні наші діти випускні. Ми прощаємося не лише з дитячим садком, а й з вами. Ваші руки не знають втоми, ваше серце сповнене любов’ю, ваше кохання не знає меж. Бажаємо вам жити довго – довго на радість нам та нашим дітям. Будьте завжди бадьорі та здорові.

У цей світлий та святковий день хочемо відзначити працю та заслуги нашої прекрасної та улюбленої нянечки — жінки, яка з теплотою та турботою ставилася до наших діток: годувала, напувала, укладала спати та витирала їм носи. Ми хочемо побажати Вам, щоб Ваша праця завжди приносила тільки щастя, щоб ніколи не були в тягар шум, гам, суєта і сміх маленьких непосид. Бажаємо, щоб цей сміх завжди приносив у Ваше життя лише радість, добробут та море добра. Зі святом!

Сьогодні ми вітаємо нашу рідну няню і сердечно дякуємо вам. Бажаємо вам добра та здоров’я. Нехай ваше життя буде яскравим. Нехай наступні групи будуть добрі та слухняні. Бажаємо море сили та терпіння. За ваше кохання та турботу велике спасибі.

Вітаємо з випускним у дитячому садку нашу няню! Бажаємо вам завжди гарного настрою, позитиву та заряду позитивною енергією від дитячих посмішок та витівок. Будьте завжди такою ж душевною і практично рідною, якою Ви є! Щастя вам!

Мила нянька, добра, чуйна і дбайлива людина, Ви були для наших дітей чуйним помічником і наставником, у день випускного хочемо від душі подякувати Вам та побажати здоров’я, сімейного щастя, поваги оточуючих та щастя.