Сьогодні ви випускаєте в життя наших діток, і ми хочемо висловити Вам велику подяку за всю працю. За любов до наших крихт, за те, що носили їх на руках, за те, що витирали сльози, за кропітку підготовку до свят та за цікаві усілякі заняття. І хочемо Вам побажати щастя, душевних сил та міцного здоров’я.

Вітаю всіх співробітників цього чудового дитячого садка із випускним. Ви — великі молодці і гідні звання найкращих працівників у сфері щасливого дитинства. Бажаю вам великих успіхів у вашій подальшій діяльності, ще багато таких же чудових і веселих груп, а також безперервної низки радісних подій у житті.

Вітаємо з випускним усіх-усіх співробітників цього дитячого садка. Завдяки вам це не просто дитячий садок, а ціла країна дитячих мрій та дзвінких голосів, світ дивовижних пригод та яскравих усмішок. Ви все великі молодці, і, перш за все, потрібно сказати вам велике спасибі за щасливих дітей, які вірять у себе і прагнуть великих успіхів. Бажаємо вам, дорогі співробітники, терпіння, сил та здоров’я, душевної теплоти, внутрішнього спокою та всіх добрих життєвих благ.

Вітаємо всіх співробітників цього чудового дитячого садка з випускним. Дякую вам велике за ваші сили та терпіння, за ваш величезний та вагомий внесок у виховання цих чудових дітей. Від щирого серця бажаємо вам виховати ще не одне покоління, наповнювати світ кожної дитини чудесами і знаннями, разом з маленькими бешкетниками з кожним днем ​​відкривати для себе щось цікаве, дивовижне і прекрасне. Міцного здоров’я вам, шановні співробітники, удачі, щастя та благополуччя.

Дорогі, любі наші, ми хочемо від щирого серця подякувати вам, за вашу працю і за те, що ви з такою чуйністю та любов’ю дбали про наших діток. Ви прищепили їм стільки корисних навичок, ви терпляче і трепетно ​​ставилися до них. Переживали за їхні дрібні неприємності та невдачі і так само, як ми, пишалися їхніми досягненнями та успіхами. Прийміть наше щиро батьківське спасибі! Нехай ваше добро буде гідно винагороджено, щастя і радості вам у житті.

Дорогі співробітники дитячого садка! Ось вже діти, що підросли, покидають ваші стіни, і незабаром інші малюки наповнять їх своїм гучним сміхом і нестримною енергією. Дякуємо вам за безцінну тяжку працю і бажаємо терпіння, душевних сил, натхнення. Нехай діти підживлюють вас своєю енергією та заряджають щирістю та оптимізмом!

Дорогі наші, кохані та шановні; вихователі, мами-нянечки, педагоги та керівники, кухонні працівники, лікарі та медсестри, директор! Дякую вам за наших діток, за те, що весь цей час ви з усією душею допомагали нам у вихованні наших малюків. Ви виконували свою роботу не просто з зобов’язань, а по справжньому покликанню. Ви дарували дітям любов і тепло, якими багаті ваші величезні серця. Спасибі вам за все!

Ви хочемо подякувати кожному, хто брав участь у вихованні наших дітей. Нехай маленькі нові пустуні надихають вас на нові досягнення, нехай той затишок, який ви створювали дітям, пануватиме у вас завжди в сім’ях. Здоров’я вам міцного, мудрості та наснаги.

Шановні та улюблені співробітники нашого садка, ось і настав випускний. Для Вас він такий самий хвилюючий, важливий, адже багато діток, до яких Ви звикли, перейдуть у нове більш доросле життя. А Вам велике спасибі за працю та Вашу роботу.

Сьогодні ми випускаємо дітей у велике життя! Хочеться всім привітати та подякувати за участь у їхньому розвитку, за безцінну працю та старання, які ви день за днем ​​прикладали! Нехай ще багато років нам вдається виховати жодне покоління!