Ось і настав день, коли дітки, які спіткали з вами перший щабель свого життя, підросли і йдуть далі. Для Вас цей день трепетний, хвилюючий, але водночас він дарує гордість та невелику нотку смутку. Дякую, що були з дітьми у такий важливий проміжок їхнього життя!

Вихователям хочемо подякувати за їхню працю, віддачу, увагу та любов до наших діток, у яких сьогодні перший випускний у житті. Ми бажаємо вам, щоб робота й надалі приносила задоволення. Слухняних вам вихованців та світлих днів, радісних та дивовижних подій, високих зарплат та терпіння!

У день випускного наших діток із дитячого садка велике спасибі треба сказати чудовим вихователям. Дорогі та шановні, залишайтеся завжди такими ж добрими, милими, розуміючими, щирими, дбайливими та променистими. Бажаємо вам великих успіхів, роботи на радість та міцного здоров’я.

Шановні вихователі, вітаємо вас із довгоочікуваним випускним у дитячому садку! Нехай вам завжди в житті щастить, здоров’я не підводить, сил завжди вистачає і терпіння! Успіхів та щасливого життя дякую вам за все!

Шановні вихователі, вітаємо Вас із Випускним! З великою подякою, ми бажаємо Вам відпочити в ці вільні дні і набратися натхнення для Ваших нових вихованців. Завжди залишайтеся такими душевними та уважними.

З випускним у дитячому садку! Бажаю вдячних та розуміючих батьків, добрих та здібних вихованців! Нехай робота приносить позитивні емоції, бажання творити та розвиватися разом із дітьми!

Вітаємо наших шановних вихователів із випускним! Дякуємо Вам за Вашу ініціативу, любов до своєї справи. Нехай у Вас завжди буде можливість радіти життю, отримувати подяку за все те, що ви робите. Усіх благ Вам!

Наші няні — найкраще, на них чекає великий успіх у житті! Дякую вам, за ваше виховання та працю, ми готові йти далі, вивчати світ і намагатися робити його краще.

Дорогі наші вихователі, вітаємо вас із випускним у дитячому садку! Бажаємо, щоб сердечність і душевність ваших праць творили чудеса та робили вас щасливими. Будьте завжди здоровими, надійними та щирими, улюбленими, цінними та незабутніми!

Дорогі вихователі, щиро вітаємо з випускним діток — майбутніх першокласників, яких ви старанно готували до вступу до школи! Дякую, що забезпечили їм необхідну увагу, допомагали та були поряд!