У день випуску наших малюків зі стін дитячого садка ми, батьки, хочемо з повагою висловити слова щирої вдячності та подяки колективу цієї установи, сказати «дякую» за турботу, терпіння, чуйність і доброту, а нашим дітям поспішаємо побажати удачі на життєвому шляху, яскравому та активної шкільної долі, здоров’я та веселощів.

Сьогодні всім батькам не віриться, що так швидко летить час і наші дітки прощаються з дитячим садком, готові поринути у шкільний світ знань! Ми дякуємо всім, хто працює в дитячому садку та щиро бажаємо випустити не один десяток дошкільнят!

Вітаю з випуском із дитячого садка! Ось і пройдено маленький, але дуже важливий етап у житті, нехай усі наступні перепони наші діти пройдуть також легко та безтурботно, попереду чекає світле майбутнє.

Вітаємо маленьких діток із випускним у дитячому садку! І хочеться висловити величезну подяку колективу дитячого садка за увагу та любов до своїх вихованців. Бажаємо Вам здоров’я та всіх благ.

Наші улюблені дітки, ви такі молодці, що підготувалися до школи, в якій на вас чекає світ відкриттів! Бажаємо вам, знайти добрих друзів, з цікавістю пізнавати нове та уважно слухати вчителів!

Дорогі наші діти, із випускним! Як будь-який батько, ми дуже раді і щасливі за вас, за ваші перемоги і успіхи, за те, як відважно ви досліджуєте все нове і пізнаєте світ. Ми завжди будемо поруч, як ангели оберігати вас і безкінечно любити!

Дорогі наші діти, із випускним вас! Ще вчора маленькими шашками ви прийшли до саду, а сьогодні вже впевненими кроками йдете далі. Нехай вам пощастить у всьому, нехай у вас будуть найкращі розумні вчителі, батьки та друзі. Ми завжди поряд.

Дорогі наші діти! Дорогі наші вихователі! Дякуємо за цей день, для нас він не менш хвилюючий і важливий, адже з цього моменту наші дітки починають нове, більш доросле життя. Нехай вона буде яскравою та успішною.

Дорогі діти наші, із випускним! Ось і пролетів дитячий садок, ви ростете, що не встигаємо і оком моргнути. Нехай попереду будуть лише посмішки, сміх та перемоги, адже про це мріє кожен з батьків!

Для нас цей випускний дуже хвилюючий, адже старшими стали діти, закінчився дитячий садок. Дуже хочеться, щоб кожен день був щасливим, а час не летів так швидко, щоб ми якомога довше насолодилися нашими ще малюками.