Дорогі батьки, ми раді привітати вас з тим, що діти закінчили дитячий садок і тепер з усією готовністю вирушать до школи! Сподіваємося, що кожна дитина проявить себе і ви ним пишатиметеся!

Дорогі батьки! Сьогодні наше спільне свято, свято дітей, свято нового життя та нового ступеня, відкриття нових горизонтів та нових можливостей. Поздоровлення хочеться сказати найтепліші, побажання найщиріші. З випускним!

Ось і виросли ваші дітки, і переступають поріг садових воріт. Попереду буде новий етап життя та нові цікаві пригоди. Бажаємо вам терпіння, а дітям більше похвал. Нехай вони будуть здоровими та найщасливішими. Успіхів вам у всьому. Вітаємо!

Ах, як світяться наші батьки! Їхні посмішки і гордість, що відображається в очах, замінюють сонце. Ми вітаємо вас із першим випускним ваших діток. Бажаємо набратися мудрості, терпіння і сил, щоб ви завжди змогли підтримати вашу дитину в новому для неї житті. Бажаємо ніколи не трусити і не пасувати перед новим, незвіданим і незрозумілим, і завжди бути прикладом та взірцем для свого малюка. Знаходьте завжди час для дітей, і нехай ваші життя ніколи не йдуть у паралелі, а завжди будуть єдиним цілим, неймовірно добрим, світлим і, звичайно, дуже щасливим. Зі святом!

Зовсім скоро підемо ми до першого класу, а поки що наші улюблені батьки, вітаємо вас із випускним у дитячому садку! Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, залізного терпіння, нескінченної енергії та любові! Бути найщасливішими та завжди здоровими!

З випускним у дитячому садку! Бажаю терпіння та сил, розуміння та міцних нервів. Нехай діти радують своїми успіхами, чуйністю та послухом!

Батьки, для вас цей день не менш важливий, ніж для дітей. Нехай лише радісні емоції викликає свято, пишайтесь своїми дітьми, що вони пройшли гідно цей ступінь життя. Вітаємо!

Вітаємо, батьки! Ваші діти перейшли на новий життєвий щабель, а ви завжди були поруч і проходили цей шлях разом з ними. Нехай ніколи життя вас не розлучає, щоб розуміли одне одного і рухалися в одному напрямку!

Щиро вітаємо батьків наших маленьких випускників. Бажаємо вам успіхів у подальшому вихованні, міцних нервів та мудрості. Допоможіть дітям знайти правильний життєвий шлях. Вітаємо із першим випускним!

Дорогі батьки, вітаємо вас із випускним у дитячому садку! Бажаємо вашим діткам чистого та світлого життєвого шляху. Чудових успіхів у подальшому навчанні. Гордості та радості, перемог та досягнень!