У твій веселий день народження бажаю тобі більше цікавих іграшок, радості та смачного тортика! Шлях батьки тебе балують і ніколи не лають.

Вітаю миле диво із 3-м днем ​​народження. Бажаю тобі, малюку, завжди перебувати у чудовому настрої та весело грати, із захопленням та інтересом відкривати сторінку нового дня, ніколи не стояти на місці та постійно робити те, що тобі подобається.

Вітаємо тебе з твоїм третім днем ​​народження! Рости здоровою, розумною, веселою і щасливою дитиною. Нехай сьогодні в тебе буде найкраще свято з безліччю солодощів, подарунків, привітань та сюрпризів.

Пустотливого пустуна вітаємо з його 3-х річчям! Нехай твоє дитяче життя буде наповнене несподіваними відкриттями, незвіданими подорожами та казковими пригодами!

Пустотливого малюка вітаємо з 3-річчям! Бажаємо бути допитливим, жвавим, спритним, веселим, добродушним, але в усьому знати міру і не засмучуватися через дрібниці!

Малюку, вітаємо тебе з днем ​​народження! Бажаємо рости кріпаком, здоровим і бадьорим, бути розумним, схоплювати все на льоту, вчитися на «відмінно», бути слухняним вдома та в дитячому садочку, знайти справжніх друзів та міцно любити батьків!

Маленьке сонечко, вітаємо тебе з днем ​​народження! Рости на радість батькам і будь для сім’ї найбільшою коштовністю. Щасливого майбутнього!

Ось уже 3 роки минуло з того моменту, як світ став кращим, яскравішим, добрішим. Росте справжня людина, така щира і весела. Я хочу побажати, щоб кожен день був наповнений сміхом, новими пригодами та радощами.

Ось минуло вже три роки, як малеча з нами. Це чудове свято та гарна цифра. Нехай росте здоровим на радість батькам і всім близьким, відкриває цей світ і знаходить у ньому нові, незвичайні та чудові речі. З Днем Народження, малюку!

Ось і виповнилося 3 роки вашому малюку. Нехай його дитинство буде найкращим та світлим. Нехай росте він без проблем та клопоту. Нехай він знаходиться на острівці тепла та радості. Бажаю йому рости в достатку, в коханні та здоровим!