Дівчата, з днем ​​народження! Дружте між собою, підтримуйте один одного, адже ви найближчі люди. Будьте здоровими, розумними та красивими.

Двійнята, приймайте теплі привітання! Бажаю вам рости розумницями, відкривати собі прекрасне, один одного підтримувати. Всього найкращого!

Цього дня світ став прекраснішим на цілих двох чарівних людей. Ви такі різні, хоч і двійнята, такі унікальні, але такі дружні та милі. Нехай життя дарує якнайбільше класних сюрпризів та чудових моментів. Зі святом!

Мої чудові двійнята, з днем ​​народження вас. Нехай не буде сірих проміжків у низці веселих і яскравих ваших днів. Бажаю завжди триматися один одного, підтримуючи за будь-яких падінь і щиро радіючи за будь-які перемоги.

Милих двійнят вітаю з днем ​​народження і побажати хочу веселих ідей та міцної дружби, чудового настрою та бравої удачі, щасливого життя та високих успіхів, добрих друзів та любові рідних, неймовірних чудес у житті та чудового здоров’я.

Милі двійнята, у вас сьогодні свято подвійно. Нехай ваша доля скластися так, як треба, будьте завжди опорою та підтримкою один одному. Вітаємо вас із днем ​​народження. Радуйтеся життю!

Милі двійнята, вітаю з днем ​​народження. Бажаю веселих жартів, добрих друзів, щасливих днів, кумедних ідей, неймовірних пригод, цікавих ігор та спільних захоплень. Нехай кожен день вам дарує хвилини радості та миті справжніх чудес.

Милашки двійнята, вітаємо вас! Цей день народження – подвійне щастя. Нехай і в житті вашому все буде вдвічі краще, ніж добре. Успіхів вам, вірних друзів, солодких подарунків та незабутніх вражень!

Дорогі милий малюк, своїм народженням ви склали подвійне щастя для ваших батьків та родичів. Тож нехай завжди доля буде до вас подвійно щедра і прихильна. Бажаємо вам рости здоровими, успішними, добрими та веселими.

Для найкрутіших двійнят у день народження побажаю купатися в променях радості та щастя, завжди знаходити ключ до успіху та перемоги, постійно залишатися опорою та підтримкою один для одного, спільною силою робити світ яскравіше та веселіше, відганяючи від себе будь-які біди.