З 7-річчям! Нехай дитинство буде чарівним та казковим! Нехай на допомогу завжди поспішають друзі, відважні та сміливі, схожі на улюблених героїв мультфільмів! Нехай навчання дається легко та невимушено! Успіхів тобі, малюку, радості та веселощів!

З 7-річчям я привітати хочу чудову і чудову дитину. Бажаю тобі цікавих відкриттів і звершення твоїх мрій, доброго успіху та чудових успіхів, веселих витівок та цікавих захоплень, міцного здоров’я та неймовірного чарівництва в житті.

Дитина-золото, прекрасна дитина, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі щасливого та радісного дитинства. Бажаю, щоб мрії виконувались. Бажаю гарного здоров’я та веселого настрою, добрих друзів та батьківського розуміння.

Вітаю! Я бажаю тобі завжди розвиватись і не стояти на місці. Нехай усі твої кроки у нове та незвідане будуть впевненими. Я бажаю тобі, щоби не було в тебе непорозуміння з батьками, а друзі завжди були з тобою.

Вітаю тебе, чудова дитина. Нехай у твої 7 років у тебе буде багато друзів та цікавих ідей, нехай щодня дарує чудовий настрій та задоволення, нехай кожна твоя перемога та успіх стають гордістю твого серця та близьких людей.

Вітаю тебе, чудова дитина. Нехай у 7 років попереду на тебе чекають лише перемоги та яскраві події. Нехай завжди допомагає підтримка близьких та друзів. Нехай у школі радують високі позначки, нехай у житті буде море задоволення та цікавих захоплень.

Вітаю тебе з днем ​​народження і хочу побажати, щоби у тебе було, щасливе дитинство. Тобі сьогодні виповнилося 7 років і нехай твоє свято буде веселим та радісним!

Вітаю з днем ​​народження! Ось і настало твоє 7-річчя. І я бажаю тобі найчарівнішого та казкового дитинства. А шкільні роки нехай будуть чудовими, незабутніми і безхмарними. У всьому нехай буде в тебе успіх, удача та везіння!

Вітаю з 7-річчям чудової та чудової дитини. Бажаю великих успіхів та бравих перемог у навчанні, значних досягнень у житті та захоплюючих занять, веселих історій та добрих друзів, неймовірних пригод та світлого щастя.

Живи у свої сім років життям яскравим, веселим і пустотливим! Бажаю, щоб завжди було місце мріям, щоб подарункам не було рахунку, а радість світилася у твоїх очах! Нехай день народження буде чудовим днем ​​виконання всіх заповітних бажань.