Вітаю чудову та прекрасну дитину з 9-річчям. Бажаю тобі різнобічних інтересів та великих знань, вірних товаришів та цікавих відкриттів, пригодницьких історій та добрих подорожей, доброго серця та великого щастя на твоєму шляху.

Наша дорога дитина, зі святом! Нехай у тебе буде все найкраще: дитинство, друзі, подарунки. Бажаємо тобі веселощів і радостей, успіхів і перемог! Нехай світ буде добрий до тебе.

Бажаю тобі чарівних моментів у житті, чудових подій та сюрпризів. Нехай магія добра оточує тебе, витає в повітрі подібно до пилку фей. Нехай світ навколо буде дивовижним та захоплюючим. Вітаю із дев’ятиріччям!

Ще лише 9 років тому світ і ми вперше тебе побачили, а зараз, ти вже майже доросла людина! Нехай твої очі будуть щасливішими за всіх на світі, твій сміх найголосніше на планеті, а твоя впевненість нескінченна і тверда. Вітаю!

Вітаю чудову дитину з 9-річчям. Ще трохи і буде тобі 10, а поки нехай цей рік тебе порадує чудовими забавами та веселими жартами, розважальними програмами життя та приголомшливими прогулянками з друзями, щедрим коханням батьків та приємними сюрпризами долі.

Вітаю чудову дитину з 9-річчям і від щирого серця побажати хочу чудового настрою та великих успіхів у навчальному процесі, доброго здоров’я та веселих товаришів, захоплюючих інтересів та різнобічного розвитку, чудових ідей та радісної атмосфери будинку.

Вітаємо тебе з днем ​​народження! Бажаємо на «відмінно» закінчити початкову школу. Бажаємо, щоб друзі, придбані за час навчання, залишилися вірними на довгі роки, щоб шкільні роки були цікавими, оцінки у щоденнику радували батьків, здоров’я було чудовим, а життя — безтурботним та щасливим!

Вітаємо із дев’ятиріччям! Зараз починається дивовижний рік у твоєму житті, адже з наступного Дня Народження твій вік писатиметься вже двома цифрами, а не однією. Чи це не привід святкувати сьогодні так, щоб він запам’ятався назавжди? Бажаємо отримувати всі ті подарунки, що хочеш і коли виростеш, стати тим, ким бажаєш.

9 років – серйозна дата. Ти вмієш вже читати і писати, можеш самостійно відповідати на багато питань і щодня радієш батькам новими успіхами. Так нехай і в подальшому житті ти будеш прикладом для наслідування і об’єктом для обожнювання. Нехай кожен новий день приносить тобі радість, а негаразди не наближаються ні на крок.

Ти в нас уже дорослим став. Тобі сьогодні 9 років. Бажаємо ми тобі успіхів у навчанні, друзів вірних побільше, творчих планів, радості, щастя, здоров’я, запалу, вогника в очах та хороших оцінок у щоденнику, завжди слухайся та радуй батьків.