Вітаю з 6-річчям, люба дитина. Бажаю, щоб всі тобою пишалися, щоб у тебе були найкращі друзі та найвеселіші дні життя. Нехай буде багато солодощів і радостей, нехай на навчання та захоплення завжди вистачає часу та сил.

Вітаю з 6-річчям прекрасну дитину, бажаю бути доброю та веселою дитиною, бажаю безтурботного дитинства та щасливої ​​родини, бажаю море успіхів та особистих рекордів, бажаю міцного здоров’я, добрих друзів та радісних захоплень.

Вітаю з 6-річчям чудової дитини. Радість моя, я тобі бажаю нового етапу цікавих відкриттів та знань, бравих успіхів та захоплень до душі, гарних виробів і бешкетних витівок, щасливих емоцій та веселого настрою.

Вітаю з 6-річчям чудової та доброї дитини. Побажати хочу веселих витівок та різноманітних інтересів у житті, благополучної дороги до успіху та мрій, хороших товаришів та міцної любові батьків, прагнення до нових відкриттів та великих перемог.

Вітаю з 6-річчям чудової та чарівної дитини. Бажаю веселощів з ранку до вечора, великого щастя в житті та світлого успіху, захоплюючих історій та незабутніх пригод, добрих мультфільмів та чудових книг.

Улюблену дитину вітаю з 6-м днем ​​народження! Бажаю тобі здоров’я, активності, радості, чудових друзів та багато цікавих ігор. Радуй батьків, навчайся, добре рахуй і читай, багато посміхайся. Щастя тобі та гору подарунків!

З днем ​​народження, малюку! Бажаю, щоб кожен твій день був сповнений чарівництва, веселощів, жартів, сміху, подарунків, сюрпризів, солодощів та ігор із друзями. Ніколи не сумуй і рости великим, радіючи своїх батьків!

Сьогодні наша краса відзначає 6 років, повних енергії та життєвих сил. Це були роки щастя, гордості та моря кохання. З Днем народження! З усім ентузіазмом, який тебе характеризує, відсвяткуємо його разом із твоїми друзями та в оточенні подарунків.

З шестиріччям, зі святом радості та щастя. Нехай цей день народження буде найяскравішим і найрадіснішим. Нехай подарунки, які ти отримаєш, тішать тебе, а батьки завжди пишаються твоїми успіхами. З Днем народження!

Зі святом! Ти так швидко дорослішаєш, тому я бажаю тобі зберегти радість і легкість, щоб дитинство з тобою залишилося довше, щоб захоплювало тебе в нові та цікаві подорожі. Вітаю із 6-ти річчям!