Вітаємо вашого чудового, маленького, солоденького янголятка. Бажаємо йому міцних, твердих та успішних перших кроків. Бажаємо йому животиків без турбот, зубок, без болю, щоб наш янголятко завжди був активний, щасливий, любимий і задоволений!

Вітаємо ваше маленьке та прекрасне диво з першим роком життя. Бажаємо вашій дитині доброї вдачі та сильного характеру, міцного здоров’я та чіпкого розуму, гармонійного розвитку та легкої дружби, золотого дитинства та щасливої ​​долі.

Перший рік життя малюка визначає дуже багато. Вітаємо молодих батьків, які успішно пройшли етап від народження немовляти і до цього щасливого моменту, коли їхнє чадо починає ходити і активно пізнавати світ навколо себе.

Чарівність наша, наша дитина! Нехай твоє серце ніколи не познайомиться зі смутком, а погані моменти в житті будуть просто відсутні! Я бажаю тобі завжди бути в суспільстві небайдужих сердець.

Щиро вітаємо з першим роком вашого чада! Нехай у вашому житті тепер завжди присутній дитячий сміх, запал, радість! Бажаємо спокійних ночей, міцного здоров’я та запас терпіння!

Наш скарб маленький, кошеня! Ось тобі вже цілий рік! Рости, сонечко, великим і здоровеньким, розумничкою, радуй матусю і татку своїми першими кроками та першими словами!

Милий солодкий малюк, вітаємо тебе з першою важливою датою! Бажаємо рости здоровим, веселим, нехай щодня звучить твій радісний сміх, а поряд завжди будуть твої улюблені люди. Рости великим та сильним!

Малюкові вже рік, а це означає, що незабаром настануть найпомітніші події! Нехай дитина росте здоровою, сильною, як тато, і красивою, як мама! Щоб вас радував, і ви ним пишалися!

Малюк, з першим роком! Бажаємо тобі здоров’я та радості! Нехай ніщо не турбує твої солодкі сни! Нехай буде чудовим апетит і міцним сон! Нехай рідні зігрівають посмішками та теплом! Рости та радуй нас, наше диво-чадо!

Як швидко пройшов рік, і ось настав перший день народження! Бажаю рости здоровенькою, допитливою дитиною, доброю і найщасливішою! З такими чудовими батьками нехай дитинство буде безтурботним часом!