Вітаю із новонародженим! Дай Бог дитині міцного здоров’я та вірного ангела-охоронця, щоб він уберіг від усіх негараздів!

Хочу вклонитись Творцеві за ту радість, що приніс він, виявив на світ нову людину, нову християнську душу. Це Дар Божий. Стільки всього чекає на це немовля попереду. Благословенна праця батьків, на чиї плечі ляже виховання цієї людини. Адже виховати дитину — це все одно, що збудувати храм. Вирощувати його у вірі, у чистоті, у благочестя — важлива та почесна місія. І нехай малюк росте під заступництвом та допомогою Бога.

Вітаю із народженням чада. Дитина — подарунок від Бога, бережи його та люби всім серцем. Нехай твоя дитина росте тямущою, доброю і здоровою. Нехай на його шляху не буде заздрості, смутку, злості. Бажаю миру та благодаті вашій родині. Бажаю міцних сил та миру батькам. Бажаю щастя та праведності життя малюкові.

Вітаю із народженням дитинки. Бажаю рости дитині у світі та гармонії. Бажаю доброго здоров’я та Божого благословення вашій дитині та вашій сім’ї. Нехай у малюка буде надійний і вірний ангел-охоронець. Нехай із самих пелюшок малюк пізнає ніжність, доброту, милосердя та праведне щастя.

У світ прийшов маленький чоловічок, вітаємо з новонародженим. Нехай малюк росте міцною, здоровою людиною, ніколи не ухиляється від доброго шляху. Нехай частка його буде найкращою, віра непідкупною, душа світла. Бажаємо, щоб протягом усього життєвого шляху він наповниться Христовою любов’ю до кожного.

З новонародженим! Нехай відтепер небеса його оберігають, а Бог наглядатиме і спрямовуватиме на шлях вірний. Нехай малюк дарує радість та щастя, приносить у родину світло та добробут, добро та посмішки.

З новонародженим! Нехай небо береже, а Бог укриває своєю долонею від усіх бід та негараздів. Бажаю насолоджуватися, любити, цінувати та оточувати любов’ю та турботою, теплом та увагою. Будьте щасливі!

З новонародженим! Нова душа цей світ прикрасила, нова людина з’явилася і потішила своїх батьків. Нехай крило ангела завжди оберігає малюка та укриває від усіх негараздів і зла. Нехай саме небо стане для нього охоронцем!

Вітаю із новонародженим! Дай Бог цій дитині міцне здоров’я, світлу душу і невичерпну віру у все добре і добре!