Ангел спустився до вас з небес, доча прекрасна в маму і тата, солодкі щічки і маленький носик як у мами, дорогу в життя подарували ви їй, нехай маленька грудочка радує вас щодня, всіх благ я вам бажаю!

Лелека постукала до вас у будинок і принесла велике щастя — вашу дорогу донечку. Нехай дитина росте здоровенькою, розквітає в руках люблячих батьків і дарує незабутні моменти розчулення і радості!

Дорогі батьки! Вітаю вас із цим чудовим днем, сьогодні народилася ваша принцеса! Тому дуже хочу, від щирого серця побажати їй здоров’я, любові, ніжності, турботи, щоб ви жили в сімейній гармонії і не знали жодних бід!

Дорогі батьки! Вітаю вас із народженням вашої дочки! Це чудовий та радісний момент у вашому житті. Бажаю вашій малечі міцного здоров’я, удачі в житті, безлічі щасливих моментів, а вам — терпіння, мудрості та сил для виховання вашої доньки.

Дорогі новоспечені батьки принцеси! Малятко бажаємо здоров’я, успіху в кожному її новому починанні, підтримки та кохання! Батькам хочемо побажати сил та терпіння, щоб виховати справжню леді!

Дорога, вітаю тебе з народженням донечки, маленької лапочки. Бажаю вашій родині більше сил, здоров’я, підтримки та по можливості міцного сну. Нехай малюк росте маленькою принцесою, яка принесе у ваше життя багато радості, кохання та щастя!

Діти – це диво, що приносить до будинку ще більше щастя. Вітаю із народженням прекрасної доньки. Бажаю багато терпіння та сил. Нехай складності обходять стороною і дні пролітають із здобутками та світом!

Ось і у вас з’явилося маленьке диво. Я дуже і дуже радий за вас. Сподіваюся, що ця квітка життя лише зміцнить вас. Я знаю, що все це було для вас дуже хвилюючим і щиро вас вітаю.

Ваша родина сьогодні поповнилася, адже сталося диво, і ви стали батьками. Нехай новонароджена донечка ваша буде здорова і всіма кохана. І, ми впевнені, що в такій сім’ї, що любить, як ваша, саме так і буде.

Цього прекрасного дня бажаю отримувати задоволення від кожної проведеної хвилини з малюком. Нехай ваші ночі будуть тихими та спокійними. Ваше малятко буде радувати вас своїми вчинками та діями. Нехай росте здоровою, веселою та щасливою.