Подружко моя люба, вітаю з цією чудовою подією, яка переверне твоє життя, яка подарує тобі постійне свято душі та вірну любов серця. Нехай з народженням твоєї крихти все навколо стане світлим, яскравим і райдужним, нехай ніщо не затьмарить вашого життя, нехай манюня росте в здоров’ї та щастя.

Подружко моя, я привітаю тебе з народженням твого дива! Нехай на світ народжена твоя крихта завжди дихає щастям і любов’ю, нехай у тобі щодня з’являється новий приплив сил і енергії, нехай твоє серце запам’ятовує та зберігає всі теплі та важливі моменти, усі досягнення дитини, усі маленькі та великі його подвиги. Бажаю вам міцного здоров’я та благополуччя.

Подруго, вітаю тебе з цією чудовою подією, про яку пам’ятати ти завжди будеш. Адже цього дня на світ з’явилася твоя надія, чисте кохання та радість — твоя дитина. Бажаю дитині міцних сил, а тобі — якнайшвидшого відновлення та великого щастя у статусі мами.

Подруго, вітаю тебе з народженням малюка. Бажаю дитині рости милим, кумедним, веселим, життєрадісним, грайливим, сміливим, відважним кріпаком. Нехай світ вашої родини буде прекрасним і чудовим, нехай у вашому домі завжди мешкає любов і радість у вигляді маленького непосиди.

Подруго, вітаю тебе з набуттям нового сенсу життя, з появою на світ твоєї чудесної крихти. Бажаю, щоб ти і твоя радість відчували себе чудово, щоб твоя кнопочка завжди була найяскравішим промінцем щастя у твоєму житті. І нехай щодня буде для вас добрим, чарівним та прекрасним.

Подруго, ось ти й стала мамою. Ось і минули ті дні, коли ти носила свого малюка під серцем, тепер він поряд. Я бажаю, щоб так було завжди, щоб ви були близькі, немов найкращі друзі, а кохання між вами зігрівало вас навіть у сильні морози. Нехай дитина буде здоровою та найщасливішою, адже мати таку маму — це як мінімум привід для гордості.

Моя мила подруго, вітаю тебе з народженням твого дива, з появою на біле світло чудової крихти! Щиро бажаю здоров’я вам міцного, великого щастя та благополуччя. Нехай Ангел зберігає дитинку та висвітлює її життєвий шлях. Бажаю миру, любові та добра вашому дому!

Моя люба подружко, вітаю тебе з величезним дивом – ми стала мамою! Нехай твоя новонароджена дитина відчує – як же сильно ти її любиш! Бажаю вам богатирського здоров’я, приголомшливих спільних моментів, легкого вирішення материнських завдань, колосальних можливостей, сімейного щастя та здорового зросту!

Моя дорога подруго, ось і здійснила ти життєвий подвиг, вітаю тебе з появою на світ малюка. Бажаю міцного здоров’я лапочці, великих успіхів, радості та благополуччя. Нехай у твоїй родині буде щастя та любов, розуміння та достаток. Всіх благ вам, добрі мої.

Люба моя, вітаю! Ти сьогодні стала мамою, ти зробила маленьке диво, і завдяки тобі забилося ще одне маленьке серце. Я бажаю тобі і твоїй дитині здоров’я. Нехай ваше життя буде яскравим і щасливим, як райдужні дитячі сни. Нехай маленький ангел живе, як у добрій казці, оточений лише любов’ю, турботою та добротою.