Сьогодні хочеться від щирого серця привітати новоспеченого батька з новонародженим! От ти й дістався почесного звання — тата! Бажаємо міцного здоров’я малюку, спокійних ночей батькові, прекрасних днів та море задоволення від маленького дива. Розвивайтеся, робіть перші кроки та любіть один одного міцно!

Вітаю щасливого тата з народженням спадкоємця. Нехай твій малюк буде славним і міцним малюком, нехай твій хлопчик росте справжнім чоловіком і відважним героєм, нехай між татом і сином ніколи не буде стіни непорозуміння, нехай батько завжди показує приклад справжньої мужності для свого малюка.

Вітаю щасливого тата з народження чудового та довгоочікуваного сина. Новонародженому бажаю міцного здоров’я, миру над головою та вірної турботи рідних, а батькам – великої любові та бравих сил. Бажаю, щоб батько завжди був прикладом справжнього чоловіка та відважної людини для свого сина.

Вітаю щасливого татачка з народженням його дива. Нехай твоя дитина росте в любові та щастя, нехай дитина стане доброю і доброю людиною. Бажаю, щоб тато завжди залишався справжнім прикладом честі та гідності, щоб батько завжди зміг підтримати свою дитину та пояснити коханій дитині, що таке добре, а що таке погано.

Вітаю щасливого батька з народженням головного сенсу в житті, з появою його прекрасної дитини. Бажаю твоїй дитині доброго здоров’я та щасливих днів життя, бажаю вам сімейного благополуччя та постійного ладу в сім’ї. Нехай ваша дитина завжди вас радує своїми малими та великими досягненнями, нехай тато для малюка буде завжди справжнім прикладом доброти, справедливості, честі, поваги, сили.

Вітаю із новонародженим! Бажаю, щоб твій спадкоємець завжди був приводом для радості та гордості, щоб його першим словом було «тато», щоб він завжди тебе поважав і цінував, а ти у свою чергу знаходив час на спілкування з сином ні дивлячись ні на що!

Вітаю новоспеченого тата з народженням прекрасної дитини. Бажаю від щирого серця великої удачі та благополуччя вашій родині, терпіння та міцних сил, достатку та вірного щастя. Нехай малюк росте здоровеньким, щасливим, веселим, добрим і добрим чоловічком. Нехай Бог оберігає вас від бід і бід.

Вітаю новоспеченого тата з новонародженим. Бажаю татові міцних сил і мужності, доброго терпіння та чудових ідей для виховання доброї, веселої, щасливої ​​та найкращої дитини. Миру вашому будинку та здоров’я всій родині. Бажаю, щоб син завжди знаходив підтримку у своєму батькові та пишався ним.

Папулю, вітаю тебе з народженням нового маленького дива, прекрасного малюка. Нехай він росте на радість вам, нехай щасливою та вдалою буде його доля. А тобі бажаю сил, терпіння та великих можливостей, щоб виховати у крихті справжнього чоловіка та стати для нього прикладом відважного героя.

Окриленого щастям татку вітаю з новонародженим. Нехай малюк наповнить життя яскравим світлом радості та натхнення, нехай росте він міцним, сильним та сміливим хлопчиськом. Бажаю, щоб батько завжди був прикладом, підтримкою, опорою та вірною порадою для свого сина.