У вашій родині велике свято – у вас народився онучок! Нехай він росте здоровим та життєрадісним. Нехай життя балує його, і нехай він ощасливить вашу родину!

Дорогі, із народженням онука вас! Ця подія заслуговує на особливу увагу. Рід ваш розширюється, і це чудова нагода для радості. Нехай малюк виростить міцним і добрим, дбайливим та благородним. Щастя йому та всій родині!

Вітаю зі спадкоємцем престолу, з народженням онука! Бажаю, щоб милий і чудовий малюк став міцним і бравим хлопцем. Доброго здоров’я хлопчику та всій родині, надійного ангела-охоронця крихті та великого щастя.

Любі мої! Вітаю вас із народженням прекрасного онука! Бажаю дитині міцного здоров’я, сил та щасливої ​​долі. А вам, мої дорогі, мудрості, терпіння та доброти.

Вітаю з онуком! Нехай радує успіхами та перемогами, а кожен його крок наближатиме його до щастя. Бажаю успішного життя, щоб пишатися ним. Нехай виросте справжньою людиною, з доброю душею та прекрасними манерами.

Дідусь і бабуся – це звучить гордо! Вітаємо вас з народженням онука, який виросте опорою та найкращим другом. Здоров’я йому, а вам — терпіння, ласки та довгих років життя! Тепер ви маєте нову мету в житті — відгуляти на весіллі онука і зрозуміли правнуків.

Вітаю Вас, тепер ви стали дідусем та бабусею наймилішого хлопчика! Бажаю, щоб ваш онук подарував вам другу молодість, вселив у вас нові сили, енергію та безумовне кохання. Нехай у вашому будинку, з появою малюка, буде більше радості та сміху!

У цей чудовий, сповнений радості день народився ваш онук! Ми знаємо абсолютно точно, що ви будете найкращими бабусею та дідусем. Нехай новонароджений онук буде здоровий завжди і росте чудовим хлопчиком.

Вітаю вас з однією з найзначніших подій у житті – народженням онука! Бажаю малюкові рости здоровеньким, радувати батьків та бабусю з дідусем. Нехай його життя завжди оберігає ангел-охоронець, а в долі зустрічаються тільки добрі люди!

У вашій родині народилося прекрасне маля! Це ваша радість та гордість, нехай на його довгому життєвому шляху зустрічаються здоров’я та перспектива у всьому. Головне щоб він ріс у турботі та любові. Нехай його віддушиною стане тепло близьких та рідних.