Вітаємо від душі з появою на світ Вашої маленької племінниці, нехай дівчинка росте міцною, здоровою та щасливою, нехай її супутниками будуть удача та впевненість у своїх силах.

Від щирого серця вітаю з народженням маленької красуні, з прекрасною маляткою — плем’яшкою. Бажаю доброї та щасливої ​​долі для малюка, миру та блага, здоров’я та радості. Нехай племінничка росте веселою та пустотливою дівчинкою, цікавою та активною дитиною.

Від щирого серця вітаю з народженням чудової крихти, з появою на світ чарівної твоєї плем’яшки. Бажаю миру та добра на життєвому шляху дівчинки, благополуччя та удачі, великого щастя та неймовірної радості.

Від щирого серця вітаю з великою радістю і щастям, з появою на світ племінниці. Бажаю дівчинці прекрасного самопочуття, міцного здоров’я, доброї долі та світлого щастя. Нехай малятко радує рідних та близьких своїми успіхами та досягненнями.

Вітаємо з новонародженою племінницею! Бажаємо величезного щастя діточці та батькам! Міцного здоров’я, розвитку, повноцінного та барвистого життя! Нехай у вашому будинку завжди звучить дитячий сміх, панує достаток та кохання. Всього вам доброго!

Вітаю із народженням плем’яшки! Нехай ця дівчинка стане найщасливішою, нехай вона росте найкрасивішою, нехай доля її буде найдобрішою, нехай для сім’ї вона буде найдорожчою та найулюбленішою. Бажаю веселих забав із племінницею та чарівних казок для неї з твоїх вуст.

Вітаю з народженням плем’яшки і від душі бажаю краси, великого щастя, радості та справжніх чудес у її житті. Нехай дитина оточена буде любов’ю, нехай вона росте милою і доброю дівчинкою, нехай з тобою плем’янка завжди відкриває багато всього цікавого і захоплюючого.

Вітаю з новонародженою племінницею! Бажаю променистого сонячного настрою кожної миті проведеної з дитиною. Здоров’я та повноцінного сімейного щастя. Приємного клопоту і радості, посмішок і сміху. Нехай ваша зросла сім’я буде міцна як гора і сповнена найкращих емоцій!

Від щирого серця вітаю з народженням чудової дитини, з малюком — плем’яшкою. Бажаю, щоб дівчинка росла здоровою і щасливою, щоб життя її було благополучним і світлим, щоб тебе плем’ячка радувала своїми досягненнями і ділилася з тобою своїми ідеями, думками і переживаннями.

Вітаю із народженням прекрасної племінниці. Бажаю крихітці міцного здоров’я та благополучного життя, щасливої ​​родини та великої радості, великих та маленьких успіхів, добра та гарного настрою.