Ніколи не забувай, що 16 років – це найкласніший вік для нових починань, розвивай у собі багато навичок, заводь прекрасні знайомства і завжди проявляй активну позицію!

Нелегко буває переступити новий ступінь у житті, бажаю тобі у 16 ​​років навчитися любити, дорожити відданістю, встигати виконувати задумане та завжди прагнути перемог.

Насолоджуйся кожною миттю свого чудового віку. Нехай тобі завжди посміхається удача і виповнюються заповітні мрії.

Бажаю тобі успіхів у навчанні та геніальних ідей. Живи, твори і насолоджуйся кожною миттю. Усього найкращого!

Бажаю тобі міцної дружби та щирих почуттів, виконання заповітних мрій та чудового настрою.

Бажаю тобі гартувати свій характер і не бояться впізнавати собі щось нове, пам’ятай, що життя — це рух і ніколи не надумай зупинятися!

Бажаємо тобі завжди йти тільки дорогою щастя і вірити у свої мрії, прагнути до них і за жодних обставин не опускати руки!

Дитя моє, вітаю тебе від душі з твоїм народженням, дуже тебе люблю і бажаю тобі у твої шістнадцять добре подумати про своє майбутнє і не забувати про важливе!

У день твого 16-річчя бажаю тобі бути попереду всієї планети і бігти бігом до своєї мрії у веселій компанії Удачі, Щастя та Везіння!

Вітаю із 16-річчям! Бажаю тобі завжди посміхатися і нехай стороною обходять проблеми, а в серці завжди буде добро та оптимізм, прагну до своїх мрій, і вони обов’язково збудуться!