Доню, з 16-річчям тебе вітаю і бажаю сміливо і впевнено крокувати життям, досягаючи всіх поставлених цілей, рухаючись до виконання заповітної мрії. Сяй від щастя, радості, позитиву та натхнення.

Донечка, рідна, із 16-річчям. Нехай доля прихильно дарує тобі лагідну та романтичну усмішку ніжності та кохання. Бажаємо дістатися до найвищих вершин успіху, благополуччя та щастя!

Доню з 16-річним днем ​​народження! Бажаю тобі чудової, щасливої, неповторної та захоплюючої юності! Нехай не буде розчарувань і прикростей у твоєму житті. Радуйся і посміхайся якнайчастіше, адже це найкрасивіше в юному віці!

Доню з 16-річчям вітаю! Дівчинко моя, ти юна і прекрасна, і поспішаю побажати тобі чудової, барвистої та незабутньої молодості! Нехай щастя, любов, везіння та успіх оточують тебе і не залишають ніколи. З Днем народження!

Доню моя, сердечно вітаю з 16-річчям і хочу побажати щасливого, безхмарного життя та виконання найзаповітніших бажань. Нехай твоя доля буде наповнена блискучими успіхами та запаморочливими враженнями.

Доню, кокетко, щастя тобі — дитинко! З днем ​​народження вітаємо, усією любов’ю обіймаємо! У твої 16 років добра, більше дива, чаклунства! Снів спокійних, прекрасних днів, ясних, сонячних, відважних! Нехай справджуються мрії, у принцеси краси! Модних суконь, прикрас, правильних рішень! Добрих, милих серцю очей, вогник, щоб твій не гас! Дружби міцної та любові, вір, сподівайся, світ підкори!

Доню, в урочистий день твого 16-річчя хочу побажати, щоб твої очі блищали від радості та натхнення. Нехай світ навколо тебе буде наповнений найяскравішими подіями та незабутніми враженнями.

Донечка рідненька, наша капризулька, з днем ​​народження вітаємо та відсвяткувати бажаємо! Шумно, яскраво, офігенно, щоб було прямо чудово! Вірних запросити друзів, щоб було веселіше! Також хочеться сказати, щоби було все на п’ять! У школі, в серці прям чудово, але при цьому знай, пристойно! Ми тебе завжди підтримаємо, але й поряд не втримаємо! Ось тому вчися, розуму наберись!

Донько, з 16-річчям! Завжди залишайся моєю зірочкою, скарбом, гордістю і щастям. Я мрію, щоб все в твоєму житті було найкраще, щоб не потребувала абсолютно нічого. З Днем народження!

Доню моя, вітаю тебе з днем ​​народження! Сьогодні тобі виповнюється 16 років: час пролетів непомітно швидко. Ти перетворилася з личинки на прекрасного метелика. Нехай твоє життя буде яскравим, позитивним, вразливим і насиченим. Нехай ніхто не кривдить тебе. Бажаю тобі знайти свій життєвий шлях правильно та правильно. Я тебе люблю! Будь щасливою, моя принцеса.