З Днем народження! Скажу таку річ: 16 років — пора кохання та краси, драйву та крутості, максималізму та успіху. Тому бажаю тобі завжди залишатися мегаактивним, веселим, відкритим чоловічком, у якого все і завжди «зашибісь». А до всього цього побажаю нереального фарту та суцільного блаженства у твоїй реальності.

Вітаю, тобі сьогодні 16 років! Так, горілка та цигарки поки що під забороною, зате в тебе є крила за спиною, вогонь в очах і пристрасть у душі. Лети назустріч своїм мріям, живи драйвово і круто, будь унікальною та неординарною особистістю, веди за собою весь натовп, вір у себе та свій успіх. Бажаю, щоб тобі щастило не по-дитячому, щоб птах щастя від тебе нікуди не подівся.

Вітаю з 16-м хепібєздієм! Нехай на твою голову обрушиться неймовірний успіх і шалене щастя, нехай у твоєму житті буде нестримний потік удачі та везіння, нехай у твоїх кишенях водяться великі грошики, а твій стайл нехай буде відпадним і крутим.

Вітаю із 16-річчям! Бажаю запаморочливого щастя та успіху, офігенних можливостей та ідей, шаленого настрою та нереально крутого життя в цілому. Нехай юні роки будуть щасливими та шаленими, нехай у голові грає музика веселощів, а в серці звучить мелодія кохання!

Вітаю із твоїм 16-річчям. Бажаю крутих пригод, веселих приколів, безбаштових куражів та офігительного настрою за повною програмою. Коротше, нехай тобі завжди буде нереально класно, ульотно, щасливо!

Вітаю з днем ​​народження. Нехай будуть солодкими твої 16. Бажаю у житті драйву, кайфу та суперського настрою. Нехай твоїй п’ятій точці не доводиться нудьгувати, нехай твої руки теж будуть не для нудьги, нехай твоя натура завжди буде на ганьбі.

Вітаю з 16-м днем ​​народження. Побажаю жити чудово, як полуничка у вершках, вільно, як рибка у ставку, гарно, як кокос на пальмі, весело, як дельфін у морі, щасливо, як добрий персонаж у казці.

Вітаю з 16-м бідним і хочу в цей день тобі побажати веселого куражу життя та кльового настрою, крутих ідей та скороминущого бачення, закоханих очей та непосидючої попи, великої удачі та везіння від Азії до Європи.

Вітаю з 16-ою за рахунком днюхою і бажаю бути завжди на бадьорі, в темі життя та потрібному руслі справ, бажаю вірних друганів та веселих подружок, прикольних ідей та залікових вчинків, життєвої прухи, респекту та поважухи.