Ось і настав твій 16 день народження! Синку, ти найкращий подарунок у моєму житті! Я щиро бажаю тобі неймовірного щастя! Нехай твій життєвий шлях буде наповнений шляхетністю, силою, досягненнями та пізнанням, як себе, так і оточуючого. Нехай усі двері відчиняються на твоєму шляху, і всі перемоги даються легко! Здоров’я тобі, невгасимого ентузіазму і всього найкращого!

Синулю, синочку, з днем ​​народження! Ти вже в мене такий дорослий, тобі сьогодні виповнюється 16 років. Я бажаю тобі знайти себе в цьому величезному світі. Слідуй своїй мрії. Досягай нових висот. Ти найпрекрасніша людина. Вітаю тебе!

Синку, з 16-річчям, мій дорогий та рідний хлопчик! Нехай у 16 ​​років перед тобою весь світ буде як на долоні, щоб ти визначився з цілями та бажаннями, планами та дорогами. Прагни до перемог та успіхів!

Синку, з 16-річчям тебе, мій рідний! Ти моя опора у житті. Я знаю, що з першого дня ти поряд зі мною завжди, мій чоловік, неповторна і дорога людина. Завжди служи прикладом, будь моєю гордістю та підтримкою. Вітаю!

Синку, вітаю тебе з твоїм 16-річчям. Рідний мій, побажаю тобі відваги та сили, сміливості та рішучості, вірних цілей та чудових ідей, улюбленої справи та цікавих захоплень, добрих друзів та вічного блага в житті.

Синку, як чудово бачити тебе у такому віці. Ти зовсім молодий, але вже справжній чоловік, міцний і відважний. Нехай усі твої найкращі якості допомагають пробиватися в житті вперед. З 16-річчям!

Зі святом, синку! Я знаю, що в 16 років ти вже розумієш багато в житті, що ти стаєш справжнім чоловіком, яким я пишатимуся все життя. Я завжди віритиму в тебе і прийду на допомогу!

З 16-річчям, синочку! Я бажаю, щоб цього року в тебе все вийшло, щоб іспити були здані дуже добре, щоб дружба з хлопцями тільки міцніла, щоб серце любило палко і сильно. Залишайся таким же добрим, добрим і сміливим хлопчиком!

З 16-річчям, синку! Ми бажаємо тобі продовжувати успішно розвиватися у своїй сфері, активно займатися спортом, тримати себе у формі та залишатися сильним у будь-яких ситуаціях. Ми впевнені, що твоє майбутнє буде успішним та щасливим!

Дорогий сину, наша надія та вірна опора, вітаємо тебе з 16-річчям. Бажаємо тобі безперечного успіху та вічної молодості, веселих та захоплюючих занять, вибору професії до душі, цілеспрямованості та благополуччя, вірних друзів та вічної удачі.