Внучечко, вітаю тебе з 16-річчям і від щирого серця бажаю величезних успіхів у будь-яких починаннях. Нехай на твоєму життєвому шляху трапляються лише добрі, порядні люди. Будь щаслива, люба!

Внучечко, вітаю тебе з 16-річчям і бажаю, щоб твоє життя яскраво розквітало, немов травневий сад. Будь милою і ніжною, доброю та життєрадісною. Нехай доля подарує тобі виконання всіх заповітних мрій.

Внучечко, від щирого серця вітаю тебе з 16-річчям і бажаю завжди бути такою ж сяючою і життєрадісною. Нехай твій життєвий шлях буде зігрітий яскравим сонячним світлом, миром та добром.

Внучечко, мила, вітаємо з 16-річчям! З роками ти стаєш все кращим, все мудрішим, все чарівнішим. Залишайся такою чарівною дівчиною і нехай птах щастя супроводжує тебе на всьому життєвому шляху!

Внучечко, в день 16-річчя бажаю, щоб у твоїй душі завжди звучала чудова мелодія, що дарує задоволення, радість та натхнення. Будь дуже щаслива!

Внучечка моя люба, вітаю тебе з 16-річчям і від душі бажаю тобі щасливих і радісних моментів життя, світлих і бравих перемог, доброго успіху та великого щастя, цікавих ідей та високих досягнень, чудового настрою та веселощів душі.

У свято, онуко, я хочу тобі побажати, щоб життя дивувало все більше, щоб ти насолоджувалась молодістю, своїм 16-річчям і вірила в те, що тобі під силу підкорити будь-які гори та горизонти.

Внучко, з 16-ти річчям тебе! Бажаю тобі самопочуття, що треба, благодаті, бути такою ж енергійною, комунікабельною як ти є! Нехай у житіє тебе супроводжує успіх і фортуна, посланник божий іде завжди впритул, душа радіє від ненавмисності!

Внучка, з 16-річчям, сонце моє! Ти завжди будеш для мене орієнтиром моїм, моєю зірочкою, на яку я милуюсь. Нехай життя оточує тебе нескінченним щастям, а кохання тобі я подарую!

Внучечко, вітаю тебе з 16-річчям і хочу побажати, щоб ти з кожним днем ​​розквітала прекрасною квіткою — ніжною, ароматною та чудовою. Рідна моя, нехай твоє життя буде доброю казкою, в якій виконуються мрії. Нехай тобі всі шляхи до успіху будуть відкриті. Нехай тебе завжди оточують щастя, радість та любов! +