Подруго, тобі 16 років, вітаю! Стільки у нас з тобою буде ще часу для вивчення цього світу, нових перемог і відкриттів. Я хочу, щоб наша дружба вела нас уперед, а ти вірила, що ми можемо!

Подруга, із 16-річчям! Нехай частіше дзвенить твій веселий сміх, нехай щодня дарує незабутні враження та захоплення. Сяй яскравіше сонця, будь щаслива і кохана!

Моя подружка дорога, краса моя чарівна, вітаю тебе з 16-м днем ​​народження. Я тобі бажаю чарівності та приємної уваги від гарних хлопців, веселих захоплень та досягнення успіхів у кожній справі, прекрасного настрою та радісних подій.

У день твого 16-річчя, подруго, бажаю, щоб твоє життя було зігріте ніжним сонячним промінням. Нехай твій світлий життєвий шлях буде сповнений щастям, радістю, любов’ю та ніжністю.

Подруго, люба, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі класного настрою, яскравих вражень, хай життя вирує та наповнює тебе оптимізмом! Нічого не бійся, йди назустріч новим можливостям, цікавим пригодам, а поряд будуть лише добрі та вірні друзі!

Подруго, ти досягла 16 років, вітаю, моя гарна. Я побажаю, щоб ніколи ти не зустрілася з розчаруванням, зрадою та людьми, які можуть ударити в спину. Дякую за дружбу та за добро твоє.

Подруга красуня, мила дівчинка! Іменинниця моя, тобі бажаю короля! Хай прекрасний з хлопців, стане для душі милішим! Щоб серце застукотіло, це щастя почало! Також знань наберись, на справу життя ти натрапи, щоб прямо захотілося, хотілося і крутилося! З метою, сміливо та рішуче дій завжди позитивно! Перемог, вершин, висот, багато довкола краси!

Подруга дорога, з днем ​​народження! Бажаю я шаленого настрою, бажань виконання, здивування! Мрій і дій, веселись, дивись, старайся, такою завжди прекрасною залишайся! Хай ладяться справи, іскряться очі, від життя будуть усілякі підказки! Друзі, рідні, добрі подруги, завжди допоможуть і відведуть від нудьги! Будь щаслива, кохана та бажана, у всіх справах вдалого фіналу!

Моя улюблена подружка, вітаю тебе із 16-річчям! Ти досягла прекрасного віку і перетворилася, як метелик, на прекрасну дівчину! Нехай усі твої мрії та бажання здійсняться, нехай чарівним і багатогранним буде життя! Насолоджуйся кожним моментом, твори, пізнавай, ставай ще кращими! Усього тобі гарного, люба!

Моєю солодкою сьогодні виповнилося солодких 16 років. Вітаю, подружко. Нехай солодким буде все твоє життя, нехай щодня заряджає тебе позитивом, радістю, натхненням та удачею. Чарівність, грація, краса, талант, доброта душі і дивовижний внутрішній світ — це все в тебе є, тому бажаю тобі лише вдосконалюватися і з кожним днем ​​ставати щасливішим.