Вітаю нас! Мені здається найщасливіший час чекає нас найближчим часом. Я хочу, щоб ми жили в достатку, великому коханні і радували один одного щодня. Люблю назавжди.

Вітаю вас із чотирма місяцями разом. Ви два лебеді нерозлучні! Там мило дивитись на вас! Ви принадність. Дбайте один про одного і ніколи не здавайтеся!

Вітаємо вас із чотирма роками разом. Будьте закохані та щирі один до одного! Цінуйте те, що маєте, поки не пізно!

Ми з тобою знайомі вже 4 роки, і це був найкращий час у моєму житті. З тобою мені легко, комфортно, затишно та радісно, ​​з тобою дні яскраві та насичені, а вечори романтичні та приємні. Дякую що ти в мене є!

Ми знайомі 4 роки, це термін чималий, як чудово, що ми є один в одного! Бажаю нашому союзу процвітання, поваги та взаєморозуміння! Нехай почуття розгоряються, розкочегаруються! Вічного кохання, спільного шляху та щирих емоцій!

Ми 4 роки як з тобою знайомі, і цей час показав мені, що ти та людина, з якою так добре і приємно поряд бути. Нехай багато років чекають попереду нас, роки, наповнені подіями прекрасними та пригодами.

Моя кохана, сьогодні рівно рік, як ми познайомились. Знайомство з тобою найкраще, що могло статися зі мною. З тобою відчуваю, як моє серце наповнюється щастям. Дякую долі за те, що ти маю.

Коханий і рідний мій чоловічок, ти для мене зірка, яка висвітлює дорогу, коли шлях здається зовсім темним, ти для мене світ, який дарує красу та натхнення, ти для мене все. Дуже тебе люблю!

За чотири роки я добре впізнав тебе. Ми були немов у раю. Наші дні пролітали непомітно, коли ми були разом. Мов ангел спустився з небес і подарував мені тебе.

Бажаю нам двом лише найповнішої чаші кохання. Щоб наші спільні дні були сповнені яскравих подій, приємних зустрічей. Щоб ми цінували один одного і жили в повній згоді.