Навіть за 2 місяці стосунків між людьми можна побачити справжнє кохання, саме те, яке живе зараз. Вітаю з датою цієї та бажаю, щоб щодня ставав ще теплішим та ніжнішим.

Навіть 2 місяці стосунків були найщасливішими, і я точно знаю, що попереду таких неймовірних емоцій буде на довгі роки вперед. Нехай усе складеться, все вийде, щоб не зникла щирість та ніжність. Вітаю!

Ви у стосунках уже 2 місяці. Сердечно вітаю та бажаю такими ж впевненими, сміливими кроками йти крізь роки спільного щастя. Бажаю дарувати один одному посмішки, моменти радості та нескінченну турботу!

Усього 2 місяці минуло, а скільки в них було радості та тепла. Я хочу, щоб стосунки ці зростали щохвилини, щоб почуття були кругообігом позитивних подій та ніжних дотиків. Вітаю!

Ось уже 2 місяці вирує любов, а характери один з одним уживаються і миряться з тим, що часом не сприймає душа. Нехай серця завжди б’ються в унісон, а спільні інтереси об’єднують і ведуть вперед. Вітаю!

Ось і минуло два місяці від дня нашого знайомства. Вітаю з цією знаменною датою, любов моя, нехай усе в житті буде чудово!

Ось і пролетіли два місяці, за які ви встигли перевірити свої почуття. Бажаю вам ніколи не розлучатися, насолоджуватися життям в унісон. Нехай ваше кохання з кожним місяцем стає ще гарячішим і яскравішим.

Бути знайомими 2 місяці – це вже термін. Можна сказати, що відбулося диво. Я рада, що поряд виявився саме ти. За цей період я дізналася про тебе багато хорошого і жодної хвилини не пошкодувала про це.

2 місяці – це теж значний термін для двох люблячих сердець. Я тебе вітаю, моє кохання, з нашою маленькою річницею. Сподіваюся, їх у нашому житті буде ще дуже-дуже багато!

Здавалося б, 2 місяці — не так багато, але для мене вони стали початком нової дороги в житті. 2 місяці, як ми з тобою знайомі, і цей період завдяки тобі став прекрасним, радісним і сповненим нового, незнайомого мені щастя.