Як кажуть: “кохання живе три роки”. Я сподіваюся, що ми зможемо довести протилежне. Ти найчудовіша людина на землі. І я щиро кохаю тебе всім серцем!

Ідилія завдовжки три роки. Це час радісних і неповторних відчуттів, коли важливим є кожен погляд, кожен поцілунок, кожне слово. Це найкращий період мого життя. Він наповнений змістом та любов’ю. Це життя. З триліттям наших стосунків тебе.

За три роки стосунків я сильно змінилася! Слава богу, ці зміни відбулися на краще. Я почала любити сильніше себе. Спасибі тобі за це! Я знайшла себе іншу.

За три роки ми багато розходилися та мирилися. Це хороший показник того, що ми не можемо одне без одного. Ти це я, це ти. І нікого не треба нам.

За 3 роки було стільки щастя, стільки кохання та неймовірної ніжності. Нехай і далі дні наповнені будуть нескінченними почуттями, які підніматимуть настрій, затишок та допомагають долати будь-які негаразди.

Дорогий мій чоловічку, ми з тобою ось уже три роки, як разом, уже цілих три роки, як ти робиш моє життя яскравішим, а мене щасливішим. Дякую, що ти в мене є. Люблю тебе і хочу, щоб все наше життя було таким самим яскравим і повним почуттів.

Цього знакового для нас обох день, рівно 3 роки тому, наші серця знайшли одне одного і забилися в унісон. Погляди перетнулися і весь світ завмер в очікуванні. Нехай так завжди буде. А я намагатимусь зберегти це з трепетом.

У наші роковини хочу тобі зізнатися, що цей час — найчудовіший і найприємніший для мене. Я хочу, щоб щастя нас оточувало, щоб наші почуття ніколи не згасали, а розуміння і бажання досягти ідеальних відносин допомагали на життєвому шляху.

Вітаємо вас із річницею стосунків! Усі три роки ви поряд, ви разом. Усі три роки посмішки не сходять з ваших облич, а це означає, що ви дуже щасливі. Тож нехай це щастя триває вічно, нехай ваш вогник кохання не згасає!

З 3-річною річницею! Нехай не перестане переслідувати щастя, нехай серця будуть відкриті завжди для ніжності, а навколо витає тепло та затишок, турбота та розуміння нескінченне. Бажаю берегти одне одного і не поранити серця.