Як чудово півроку минуло поряд з тобою. Навіть секунди не було сумніву в тому, що ти та людина, з якою я хочу рахувати роки, зустрічати щодня і просто насолоджуватися життям, посміхатися та любити.

Як чудово розуміти, що мені є кого привітати з річницею, а ще краще усвідомлювати, що моє серце вже півроку зайняте тільки тобою. Я нескінченно люблю і буду все для тебе робити, щоб бачити посмішку.

Як швидко летить час, сьогодні півроку, як ми з тобою разом. На щастя мене переповнює від твого запаху тіла, ти ідеал моїх почуттів.

Здавалося б, що таке півроку, а скільки за цей час між нами було сказано слів, скільки обіймів та зізнань. Цей час подарував мені багато, все це було чудовим та незабутнім. З річницею!

За ці півроку я розумію, що немає сильнішого за ті почуття, що я відчуваю. Ти стаєш тією людиною, яку я не зможу викреслити чи розлюбити. Дякую, що це кохання я можу з тобою відчути!

За ці чудові півроку я відчуваю небувале тепло всередині, стільки почуттів та пристрастей переповнює, стільки радості та ніжності. Я хочу, щоб ми завжди так само вірили один одному. Вітаю!

За півроку ти для мене вже є близькою людиною. Ці почуття, що всередині мене роблять сильніше і просто дарують крила за спиною. Я вітаю і дякую, що ти поряд і даруєш тепло. Вітаю!

За півроку стосунків уже ясно навіть без слів, наскільки мені з тобою добре. Ти даруєш щастя, нічого не забираючи натомість. Дякую, що цей час ми були разом, і я сподіваюся, що наша історія буде довгою у життя.

За півроку ми стільки щастя побачили, а попереду ще більше, я точно знаю це. Наші стосунки прекрасні, вони гарні та ніжні, а щирість у них нам допомагає долати все на світі.

За півроку сталося багато нових та цікавих подій. Один ти ніколи не зробив би цього, і я теж. Разом нам весело та цікаво. Ми провокуємо один одного на пригоди. Життя заграло новими фарбами!