Вітаємо вас із річницею! Нехай цифра поки що невелика, але для вас вона дуже цінна та значуща. Головне, любіть один одного і будьте поруч, незважаючи ні на що, а решта прийде до вас!

Відкритості, активного руху, спільних вихідних, матеріального благополуччя, достатку кохання, розуміння та підтримки. Нехай ваші стосунки будуть довгими та щасливими. Сприймайте всі негаразди легко та з посмішкою.

Величезної удачі у відносинах, невичерпного оптимізму, лише корисних порад. Нехай ваш шлях буде яскравим та безтурботним на кожному його етапі. Цінуйте моменти, отримуйте досвід та рухайтеся до ваших спільних цілей впевнено та взявшись за руки.

Ми з тобою вже три місяці, а я не можу повірити своєму щастю. Я люблю тебе більше життя. Ми з тобою, як хвилі в морі. Ми часто хвилюємось, але в кінці приходить штиль.

Моя улюблена дівчинка, минуло рівно три місяці з дня нашого знайомства. Хочу сказати, що відчуваю з тобою неймовірні емоції. Я дуже щасливий, що поряд є така, кохана та прекрасна дівчина, як ти.

Мій ангел, хочу вкотре сказати тобі про своє безмежне кохання. Ми разом уже три місяці, вони пролетіли як одну мить, вони були чарівні. Сподіваюся, що протягом усього життя нам буде також легко та казково разом!

Місяці проведені з тобою найкраще, що могло статися зі мною. Твоє тепле ставлення до мене, твоє кохання надають мені сил і змушують вірити, що у нас все тільки починається!

За ці три недовгі місяці до мене прийшло усвідомлення того, що життя вже ніколи не буде колишнім: у ньому більше не буде порожнечі, холодності та одноманітності. Дякую тобі за все тепло, турботу та любов. Завдяки тобі мій світ став яскравим, насиченим та повним.

Минулого місяця ми так зблизилися з тобою. Наші душі з тобою справді стали рідними. Я дуже хочу, щоб далі ми ставали терпимішими до один одного. Щастя нам багато – багато.

За 3 місяці сталося стільки прекрасних подій, скільки не буває у багатьох за довгі роки. Я хочу з річницею не лише привітати, а й нагадати, що таке чисте та щире кохання треба берегти!