6 років знайомства пролетіли як один день, а це нескінченно душу гріє. Нехай і далі стосунки міцнішають тільки, радують і будуть такими ж непорушними та міцними. Дякую за такий чудовий час!

Яку мить пролетіли перші шість років вашого кохання! Незвичайне порозуміння, особлива ніжність і трепетне ставлення один до одного — це все про ваші стосунки. Так тримати! Нехай ще багато років ви будете любити, поважати і радувати один одного!

За ці 6 років стало зрозуміло, що ці стосунки не зруйнувати, не розтоптати брехнею і зробити їх слабкими. Почуття будуть багато років вулканом горіти, а ця річниця лише вкотре допомагає згадати пройдений шлях.

За шість років ми багато пройшли. З роками мої почуття лише міцнішають. Ніколи не міг подумати, що зможу так полюбити. Я заздрю ​​собі, що в мене є ти!

За шість років багато що змінилося. Ми стали старшими і мудрішими. Тепер ми знаємо як не образити один одного, поступитися чи пошкодувати. Відносинами треба дорожити та любити їх.

За 6 років я розумію, що немає тебе улюбленіше, немає ріднішого та прекраснішого. Щодня наших стосунків все більше відкриває мені тебе з найкращого боку, а моїм почуттям дає новий виток. Вітаю!

За 6 років почуття не стали меншими навіть на грам, навіть на міліметр не опустилася повага, любов і відданість. Як у перший день так само чарівність витає, пристрасть і ніжність. З роковинами, зі святом кохання та розуміння!

За 6 років стільки випробувань пройшло кохання, але навіть грама вона не стала меншою, а лише щирою та яскравішою. Вогонь пристрасті такий не загасити ніколи, я в це вірю, я про це точно знаю. З річницею!

За 6 років нашого знайомства нічого кардинально не змінилося, ми так і цінуємо наше спілкування, але я чудово розумію, що саме такої людини поруч мені все життя не вистачало, дякую тобі!

Давно хотілося тобі сказати спасибі, що ти стільки років моя надійна опора. Мій промінь світла, моя надія, моє щастя. Я дякую тобі за кожен прожитий разом день. Дякую і люблю.